پنج ویدئو کنفرانس نرم افزاری برتر 2021

پنج ویدئو کنفرانس نرم افزاری برتر 2021

تعدادی از بهترین ویدئو کنفرانس های نرم افزاری شامل: نرم افزار ویدئو کنفرانس تروکانف TrueConf، ویدئو کنفرانس نرم افزاری زوم Zoom، وب کنفرانس جیتسی Jitsi، ویدئو کنفرانس نرم افزاری مایکروسافت تیمز Microsoft Teams، نرم افزار وب کنفرانس گوگل میت Google Meet

 

پنج ویدئو کنفرانس نرم افزاری برتر 2021

برقراری ارتباطات تصویری  یا در اصطلاح ویدئو کنفرانس به بخشی مهم و ثابت از زندگی روزمره در سراسر جهان تبدیل شده است. بعد از شروع بیماری همه گیر COVID-19 ، امکان ملاقات در هر زمان و هر مکان به یک امر عادی تبدیل شده است و دلیل آن استفاده از ویدئو کنفرانس می باشد. همچنین اغلب بیزینس ها، جلسات خود را در ایام کرونا به صورت آنلاین و با ویدئو کنفرانس های نرم افزاری برگزار می کردند بنابراین اگر هنوز با جادوی ویدئو کنفرانس در رشد کسب و کارتان آشنا نیستید پیشنهاد میکنم مطلب ویدئو کنفرانس های گلیک را مطالعه کنید.

 

پیشنهاد میکنیم این مطلب را هم بخوانید:

 

ویدئو کنفرانس نرم افزاری

 

مزایای دورکاری

 مزایای کار از راه دور یا همان دورکاری بر هیچ کس پوشیده نیست: در عین حال که خطر ابتلا به ویروس کرونا کاهش پیدا می کند ، بهره وری  و پرفرمنس کار شما افزایش میابد. شرکت ها و افراد، روزانه و هفتگی می توانند جلسات خود را به صورت آنلاین با ویدئو کنفرانس های نرم افزاری برگزار کنند ، محصولات خود را ارائه دهند ، و حتی مصاحبه های خود را انجام دهند. مزایای اصلی استفاده از ویدئو کنفرانس های نرم افزاری ، جدا از حفظ سلامت ، شامل صرفه جویی در وقت و هزینه و درعین حال استفاده کردن و بهره بردن از بهترین ابزارها و نرم افزارهای ویدئو کنفرانس است.

با این وجود، بسیار محتمل است که نتوانید به راحتی از میان تمامی نرم افزارهای ویدیو کنفرانس رایگان ، همکاری ، پیام رسانی ، ایمیل و تماس تلفنی انتخاب راحتی داشته باشید. تنوع  و تعدد ابزارها و یا عوض کردن آنها جهت  انتقال ایده های خود به تیم می تواند کار سختی باشد ، چرا که ممکن است تمرکز بر روی انتخاب بهترین نرم افزار ویدئو کنفرانس باعث به وجود آمدن اضطراب و یا حتی فراموش کردن یک مطلب و کار مهم شود.

جهت حفظ و افزایش اعتماد به نفس کارمندانتان و تمرکز بر روی وظایفشان ، باید پلتفرمی را انتخاب کنید که کل کارکنان کسب و کار شما را متصل کند ، به راحتی در دسترس باشد و تمام اطلاعات مهم را در یک مکان ذخیره کند ، و در عین حال باعث شود تا ایده های خود را بدون هیچ زحمتی به اشتراک بگذارید.

 

اگر فکر میکنید زمان آن رسیده که جلسات کاری خود را از راه دور و به صورت آنلاین برگزار کنید، برای دریافت مشاوره رایگان باما تماس بگیرید

02122220879

 

 

5 ویدئو کنفرانس نرم افزاری برتر در سال 2021

  1. TrueConf

  2. Zoom

  3. Jitsi

  4. Microsoft Teams

  5. Google Meet

  6. تروکانف TrueConf  

 

نرم افزار ویدئو کنفرانس تروکانف TrueConf

تروکانف TrueConf یک زیرساخت ویدئو کنفرانس نرم افزاری می باشد، به این معنا که تمامی اطلاعات شما بر روی شبکه سازمان یا شرکت شما ذخیره و فقط در اختیار ادمین شما می باشد. نرم افزار ویدئو کنفرانس TrueConf معمولاً توسط مشاغلی همچون آموزش و پرورش، سازمانهای پزشکی، سازمان های دولتی و مشاغل حساس به privacy که حریم خصوصی بالایی دارند، ترجیح داده می شود. نرم افزار ویدئو کنفرانس تروکانف TrueConf  چهارحالت کنفرانس ویدئویی را ارائه می دهد: تماس ویدئویی، سخنرانی ویدئویی، کنفرانس چند نقطه ای و نشست مجازی، و همچنین مدیریت پیشرفته جلسات(مدیریت چیدمان تصاویر، کنترل دستگاههای کاربران ، تعدیل جلسه و...) ، که می تواند یک مزیت برای جلسات مهم کاری و هیئت مدیره محسوب شود.

 

فرم مشاوره رایکان

دریافت کاتالوگ

 

 

TrueConf می تواند ویدیو کنفرانس با کیفیت 4k و تعدادی از ابزارهای همکاری مانند پیام رسانی فوری و به اشتراک گذاری فایل ، نمایش اسلاید ، اشتراک دسکتاپ ، کنترل از راه دور دسکتاپ ، ضبط جلسه ، واکنش و نظرسنجی را فراهم کند. از طریق قسمت وضعیت حضور Presence statuses جلسات را می توان برنامه ریزی و یا شروع کرد. کاربران می توانند هم از طریق مرورگر خود و هم با نرم افزارها و یا هر پلتفرمی به جلسات آنلاین متصل شوند.

 

 

ویدئو کنفرانس تروکانف TrueConf- تماس ویدئویی، سخنرانی ویدئویی، کنفرانس چند نقطه ای و نشست مجازی- خرید ویدئو کنفرانس گلیک

 

ویدئو کنفرانس نرم افزاری زوم Zoom

شاید از قبل با نرم افزار ویدئو کنفرانس زوم Zoom ، که یکی از محبوب ترین برنامه های کنفرانس ویدیویی برای تماس های آنلاین است آشنا باشید. این سرویس ویدئو کنفرانس نرم افزاری کاملا کاربر پسند می باشد و ابزارهای ابتدایی را در اختیار کاربر قرار می دهد. ابزارهایی مانند اشتراک گذاری صفحه نمایش و ارتباط نوشتاری یا Chat. ویدئو کنفرانس نرم افزاری زوم Zoom  در نسخه ی رایگان خود ، جلسات را به 40 دقیقه ، 100 شرکت کننده و یک میزبان محدود می کند. شرکت کنندگان می توانند از طریق مرورگرهای خود به جلسات بپیوندند اما اگر کاربر بخواهد از امکانات پیشرفته استفاده کند باید حتما دارای حساب کاربری زومZoom  باشد.  برگزاری وبینارها تماما بخشی از سرویس های غیر رایگان و پولی، نرم افزار ویدئو کنفرانس زوم می باشند. از نکات منفی ویدئو کنفرانس نرم افزاری زوم  Zoom Video Conference می توان به نبود Address book، چت ها و کانال ها و همچنین عدم ادغام پیشرفته با زیرساخت های IT شرکت شما اشاره کرد که باعث میشود راه کار ارتباطی یکپارچه ارائه نگردد. یکی دیگر از مشکلات مهم ویدئو کنفرانس نرم افزاری زوم Zoom بحث امنیت است: ممکن است قبلاً درباره اصطلاحZoombombing  شنیده باشید ، این اصطاح به این معناست که ممکن است برخی از جلسات Zoom در حال انجام شما، توسط هکرها قطع شوند. بنابراین شرکت های بزرگ می بایست هنگام انتخاب راه کارهای ارتباطی، برای جلوگیری از خطرات احتمالی، بیشتر فکر کنند تا بتوانند برای حفظ امنیت اطمینان حاصل کنند و بهترین انتخاب را داشته باشند.

خرید ویدئو کنفرانس نرم افزاری زوم Zoom در شرکت توسعه ارتباطات گلیک

 

وب کنفرانس جیتسی Jitsi

وب کنفرانس جیتسی Jitsi  یک پلت فرم وب کنفرانس متن باز است ، بدین معنا که تمام جلسات آنلاین در مرورگرهای شما اتفاق می افتد. برای شروع یک کنفرانس ، میزبان باید آن را شروع کند و بعد لینک را برای  کاربران به اشتراک بگذارد. در این حالت کاربران برای پیوستن به جلسات آنلاین به حساب و مجوز دسترسی احتیاج ندارند. Jitsi انتخابی مناسب برای افرادی است که وبینارهای کوچک با حداکثر ظرفیت 75 شرکت کننده را دارد و نیازی به استفاده از ابزار و امکانات خاصی ندارند. در مورد معایب وب کنفرانس جیتسی Jitsi  باید بگوییم که به منظور استفاده از امکانات پیشرفته و یکپارچه سازی نیاز به نصب نرم افزارهای اضافی می باشد. هم چنین این راه کار فاقد امکانات ابتدایی یک راه کار یکپارچه و نرم افزار دسکتاپ می باشد که انتخاب ویدئو کنفرانس نرم افزاری جیتسی Jitsi را برای سازمان ها و شرکت های مختلف سخت می کند. 

 ویدئو کنفرانس نرم افزاری جیتسی Jitsi در خدمات خرید ویدئو کنفرانس  توسعه ارتباطات گلیک

 

ویدئو کنفرانس نرم افزاری مایکروسافت تیمز Microsoft Teams

ویدئو کنفرانس نرم افزاری مایکروسافت تیمز Microsoft Teams یک راه کار مبتنی بر فضای ابری Cloud-Based  است. در نسخه ی رایگان ویدئو کنفرانس نرم افزاری مایکروسافت تیمز Microsoft Teams امکان مکالمات ویدئویی و جلسات گروهی یک به یک برای حداکثر 300 نفر با محدودیت زمانی 60 دقیقه ای امکان پذیر است. برگزاری وب کنفرانس و استریم Stream در نسخه پولی مایکروسافت آفیس امکان پذیر می باشد. استفاده از مایکروسافت تیمز Microsoft Teams برای شرکت ها و سازمان هایی که از Office 365  استفاده می کنند می تواند انتخاب مناسبی باشد. 

به عنوان معایب می توان به عدم انعطاف پذیری و قابلیت برقراری ارتباط با سایر راه کارهای ویدئو کنفرانس اشاره کرد که اگر در حال برقراری ارتباط با مشتری ها و شرکایی باشید که از سرویس های مختلف جلسات استفاده می کنند، ممکن است دچار مشکل شوید. به علاوه، هنگام شروع استفاده از نرم افزار، ممکن است به زمان نیاز داشته باشید تا بتوانید از امکانات و ابزارهای نرم افزار استفاده کنید ، زیرا دسترسی به انها کار چندان ساده ای نیست.

 

ویدئو کنفرانس نرم افزاری مایکروسافت تیمز Microsoft Teams در توسعه ارتباطات گلیک

 

نرم افزار وب کنفرانس گوگل میت Google Meet

گوگل میت Google Meet یک نرم افزار وب کنفرانس است که امکان جلسات روزانه تا حداکثر ظرفیت 100 شرکت کننده و محدودیت 1 ساعته در نسخه ی رایگان در اختیار کاربران قرار می دهد. 

نرم افزار وب کنفرانس گوگل میت Google Meet امکانات پایه ای هم چون به اشتراک گذاری صفحه نمایش، واب برد و پشتیبانی از زیرنویس را در اختیار کاربران قرار می دهد که می تواند اتنخاب خوبی برای سازمان ها و شرکت های کوچکی باشد که از راه کار پولی G Suite استفاده می نمایند. 

از ویژگی های منفی نرم افزار وب کنفرانس گوگل میت که می تواند انتخابی بحث برانگیز محسوب شود، می توان به نداشتن امکاناتی همچون Address book ، اشتراک فایل، پیام های گروهی و کنترل پیشرفته جلسات اشاره کرد. به منظور استفاده از امکاناتی هم چون: ضبط ، تبادل اطلاعات ، نظرسنجی ها و گزارش ها فقط می بایست از نسخه پرمیوم و غیر رایگان  Google Meet استفاده نمود. 

نرم افزار وب کنفرانس گوگل میت Google Meet توسعه ارتباطات گلیک

 

بهترین ویدئو کنفرانس برای کسب و کار خود را انتخاب کنیم

اگر به دنبال بهترین راه کار برای کسب و کار خود هستید با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما به بهترین نحو ممکن شما را راهنمایی کنند تا بهترین نوع ویدئو کنفرانس را برای سازمان یا شرکت خود انتخاب کنید. 

 

فرم مشاوره رایکان

دریافت کاتالوگ

 

 

 

ویدئو کنفرانس سخت افزاری | ویدئو کنفرانس نرم افزاری

تجربه خرید بهترین ویدئو کنفرانس یالینک، لاجیتک، سیسکو، پلیکام، تروکانف | شاید در نگاه اول هزینه ویدئو کنفرانس به نظر بالا بیاید اما در حقیقت با صرفه جویی ها، در اندک زمانی سرمایه اولیه را به مجموعه باز می گرداند و از آن پس هر دقیقه کار کردن با تجهیزات ویدئو کنفرانس سود بی چون و چرا در جیب مجموعه شماست.

 

برچسب ها :

تروکانف

TrueConf

ویدئو کنفرانس نرم افزاری

خرید ویدئو کنفرانس

نرم افزار ویدئو کنفرانس

خرید نرم افزار ویدئو کنفرانس

ویدئو کنفرانس چیست

برنامه ویدئو کنفرانس

ویدئو کنفرانس با موبایل

راه اندازی ویدئو کنفرانس با اسکایپ

نرم افزار ویدئو کنفرانس گروهی

چگونه ویدئو کنفرانس برگزار کنیم

برنامه ویدئو کنفرانس برای کامپیوتر

اپلیکیشن ویدئو کنفرانس

ویدئو کنفرانس adobe connect

بهترین برنامه ویدئو کنفرانس

نرم افزار ویدئو کنفرانس تحت شبکه

آموزش ویدئو کنفرانس با اسکایپ

بهترین نرم افزار برای ویدئو کنفرانس

ویدئو کنفرانس آنلاین

ویدئو کنفرانس با skype

بهترین اپلیکیشن ویدئو کنفرانس

ویدئو کنفرانس رایگان

ویدئو کنفرانس اندروید

ویدئو کنفرانس با zoom

ویدئو کنفرانس با لپ تاپ

ویدئو کنفرانس با ایمو

جلسات مهم کاری آنلاین

تماس ویدئویی

کنفرانس ویدئویی

سخنرانی ویدئویی

حریم خصوصی بالا

ویدئو کنفرانس TrueConf

نرم افزار ویدئو کنفرانس تروکانف

کنفرانس چند نقطه ای

نشست مجازی

مدیریت پیشرفته جلسات

مدیریت چیدمان تصاویر در ویدئو کنفرانس

کنترل دستگاههای کاربران در ویدئو کنفرانس

تعدیل جلسات در ویدئو کنفرانس نرم افزاری

جلسات آنلاین

ویدیو کنفرانس

ویدیو کنفرانس با کیفیت 4k

ابزار به اشتراک گذاری فایل

ابزار پیام رسانی فوری

ابزار نمایش اسلاید

ابزار اشتراک دسکتاپ

ابزار کنترل از راه دور دسکتاپ

ابزار ضبط جلسه

ابزار نظرسنجی

Presence statuses در تروکانف

اشتراک گذاری صفحه نمایش در ویدئو کنفرانس زوم

ارتباط نوشتاری یا Chat

اصطلاحZoombombing

ویدئو کنفرانس جیتسی Jitsi

پلت فرم وب کنفرانس متن باز

نرم افزار برای جلسات آنلاین

معایب ویدئو کنفرانس نرم افزاری جیتسی Jitsi

ویدئو کنفرانس نرم افزاری مایکروسافت تیمز Microsoft Teams

Office 365

ویدئو کنفرانس Cloud-Based

مکالمات ویدئویی

جلسات روزانه با گوگل میت

نسخه ی رایگان گوگل میت

محدودیت ساعت در ویدئو کنفرانس وبینار

ظرفیت نفرات در ویدئو کنفرانس

وبینار Google Meet

پشتیبانی از زیرنویس در گوگل میت

G Suite

بهترین ویدئو کنفرانس

کسب و کار

وب کنفرانس جیتسی Jitsi

وب کنفرانس گوگل میت

نرم افزار ویدئو کنفرانس تروکانف TrueConf

بهترین نرم افزار ویدئو کنفرانس

نرم افزار ویدئو کنفرانس رایگان

نظرتان را درباره این مطلب بنویسید !

ارسال دیدگاه
ارسال نظر
captcha
پربیننده ترین مطالب
ویدئو کنفرانس سخت افزاری | ویدئو کنفرانس نرم افزاری

ویدئو کنفرانس سخت افزاری | ویدئو کنفرانس ...

تجربه خرید بهترین ویدئو کنفرانس یالینک، لاجیتک، سیسکو، پلیکام، ...
پنج ویدئو کنفرانس نرم افزاری برتر 2021

پنج ویدئو کنفرانس نرم افزاری برتر 2021

تعدادی از بهترین ویدئو کنفرانس های نرم افزاری شامل: نرم افزار ...
سیستم کنفرانس | میکروفون کنفرانس

سیستم کنفرانس | میکروفون کنفرانس

اگر میخواهید راجعبه مزایای استفاده از سیستم کنفرانس آگاه شوید ...
طراحی اتاق کنفرانس

طراحی اتاق کنفرانس

با مطالعه این مطلب، بهترین طراحی را برای اتاق کنفرانس خود خواهید ...