سیستم کنفرانس بی سیم

اگر ترجیح می دهید که تجهیزات اتاق کنفرانس شما سیستم کنفرانس بی سیم باشد، حتما با کارشناسان گلیک، برای گرفتن مشاوره خرید بهترین نوع میکروفون کنفرانس بی سیم مشورت کنید 02122220879

درخواست مشاوره

برندهای سیستم کنفرانس

راهکارهای سیستم کنفرانس

اصطلاحا به سیستم های کنفرانسی که ارتباط بین میکروفون کنفرانس با منبع تغذیه سیستم کنفرانس که وابسته به اتصال کابل نباشد، سیستم کنفرانس بی سیم اطلاق می گردد.

این نوع سیستم کنفرانس بی سیم، در ابتدا از تکنولوژی برقراری ارتباط مبتنی بر اشعه مادون قرمز استفاده می کرد که برای استفاده می بایست پارامترهای محیطی از قبیل نورخورشید، نور لامپ ها و امواج را به شدت مدیریت کرد که در برخی مواقع استفاده در هر محیطی را غیر ممکن می کرد ولی با توجه به پیشرفت تکنولوژی در این حوزه، سازندگان سیستم های کنفرانس از ارتباطات پایدارتر استفاده کرده و در حال حاضر میکروفن کنفرانس های بی سیم ساخته شده مبتنی بر باند های فرکانسی 2.4G , 5.2G , 5.8G می باشند. قابل ذکر است، یک سیستم کنفرانس بی سیم مناسب، برای جلوگیری از تداخل های فرکانسی از یک سری باند ها استفاده می نماید.

میکروفون کنفرانس بی سیم توسط یک باطری با کیفیت تغذیه شده و تبعا می بایست برای استفاده دارای شارژ باشند. در اکثر سیستم کنفرانس های بی سیم از باطری های Li-ion برای داشتن مدت زمان شارژ کوتاه و زمان استفاده طولانی بهره می برند.