گلیک نماینده فروش انواع برندهای سیستم کنفرانس و ویدئو کنفرانس

شرکت توسعه ارتباطات گلیک در سال ١٣٩٦ تاسیس گردید. هدف از تاسیس شرکت توسعه ارتباطات گلیک: مشاوره، طراحی و ارائه راه کارهای ارتباطی و فروش تکنولوژی های نوین در زمینه تجهیزات حرفه ای صوت و تصویر می باشد.

شرکت توسعه ارتباطات گلیک متکی بر تجربه بالای موسسین و کارشناسان خود، به سرعت موفق به اجرای پروژه های زیادی در سراسر ایران و حتی کشورهای هم مرز ایران در زمینه تجهیز و اجرای اتاق ها جلسات و سالن های کنفرانس با سیستم میکروفون کنفرانس ها و ویدئو کنفرانس های حرفه ای شده است که این مهم با ارائه راه کارهای مناسب منطبق بر نیاز مشتریان و با استفاده از محصولات با کیفیت به دست آمده است.

احسان عابدی در توسعه ارتباطات گلیک، نماینده فروش سیستم کنفرانس و ویدئو کنفراس

مهمترین اصول شرکت توسعه ارتباطات گلیک چیست؟

به دست آوردن اعتماد مشتریان و کار تیمی هماهنگ از مهمترین اصول موسسین شرکت توسعه ارتباطات گلیک می باشد. همکاری گسترده با شرکای خارجی همچون یالینک Yealink، تروکانف TrueConf، سیسکوCisco ، گانزین Gonsin و ... باعث گردیده که شرکت توسعه ارتباطات گلیک در راستای هدف خود به مشتریان بهترین سرویس را ارائه دهد. به پشتوانه شرکت توسعه ارتباطات گلیک هر سازمان یا مجموعه ای با هرگونه ابعاد و زمینه فعالیتی می تواند از حرفه ای ترین و به روز ترین تجهیزات و راه کارهای ارتباطی در زمینه صوت و تصویر به ماننده سیستم کنفرانس و ویدئو کنفرانس بهره مند گردد.

 

برای خرید انواع تجهیزات سیستم کنفرانس و ویدئو کنفرانس با ما تماس بگیرید