وب کم های حرفه ای

برای دیدن کاتالوگ و تهیه وب کم های حرفه ای و تکمیل ملزومات ویدئو کنفرانس ها و جلسات آنلاین خود، با کارشناسان توسعه ارتباطات گلیک با 15 سال سابقه در این حوزه تماس بگیرید.

درخواست مشاوره

راهکارهای ویدئو کنفرانس

وب کم های حرفه ای یا در اصطلاح کنفرانس کم های USB  با تنوعی که دارند کار را برای کاربران راحت نموده و کاربران نهایی میتوانند به راحتی نیازهای خود را مرتفع نمایند. با توجه به تنوع زیاد این محصولات کاربران می توانند سالن های جلسات کوچک تا بزرگ خود را به راحتی تجهیز نمایند. تمامی وب کم های حرفه ای با بیشتر راه کارهای نرم افزاری، چه به صورت کلود و چه به صورت لوکال و یا وب بیس سازگاری دارند، نرم افزارهای نظیر Zoom، Skype، Skype for Business، Lifesize، Cisco WebEx، Microsoft Lync، WebRTC ، TrueConf، Adobe Connect و ... فقط کافی است وب کم حرفه ای خود را با استفاده از کابلUSB  به لپ تاپ یا کامپیوتری که نرم افزار ارتباط تصویری شما در حال اجرا می باشد وصل کرده و جلسات خود را با بهترین کیفیت برگزار نمایید. 

وب کم های حرفه ای معمولا در پکیج های کامل شامل دوربین، اسپیکرفون، میکروفن اضافی و کابل های ارتباطی ارائه می گردند که با توجه به نیاز کاربران قابلیت این را دارند که شخصی سازی شوند. هم چنین با توجه به نیاز کاربران و اندازه اتاق جلسات می توان از دستگاه های مختلف یا زوم های مختلف دوربین، اسپیکرفون با پوشش دهی متفاوت و میکروفون های اضافه استفاده نمود. 

 

قابلیت های وب کم کنفرانس

 •  زاویه چرخش دوربین

 • تعداد میکروفون های مختلف وبکم

 • اسپیکرهای مختلف با توان های متفاوت وبکم

 • زوم های مختلف دوربین

 • قابلیت تشخیص چهره  یا Auto-Framing در وب کم حرفه ای

 • قابلیت تشخیص سخنران یا Speaker Tracking می باشند که تمامی این ها در قیمت وب کم حرفه ای اتاق کنفرانس تاثیر گذار می باشد.

 

برای مطالعه بیشتر: ویدئو کنفرانس

 

 

به چه نکاتی در خرید وب کم کنفرانس باید توجه کرد؟

 

تنوع وب کم هایی که برای ارتباطات تصویری یا همان ویدئو کنفرانس مورد استفاده قرار می گیرند بسیار زیاد می باشد. از وب کم هایی که برای استفاده شخصی هستند تا وب کم ها یا وب کم کنفرانس هایی که برای استفاده در سالن ها و اتاق های کنفرانس با اندازه های مختلف طراحی و تولید شده اند.  وب کم های حرفه ای که به منظور استفاده در اتاق های کنفرانس طراحی شده اند دارای ماهیت متفاوت نسبت به وب کم هایی می باشد که به منظور استفاده شخصی طراحی شده اند. به عنوان مثال معمولا وب کم هایی که برای استفاده شخصی می باشند دارای چرخش یا زوم بالا دوربین یا امکانات بخصوصی نیستند ولی در عوض وب کم کنفرانس ها دارای دوربین با زوم بالا، چرخش دوربین، میکروفن های متعدد، اسپیکر و بسیاری امکانات دیگر می باشند که تمامی اتاق کنفرانس را پوشش می دهند و باعث می شوند که تعدادی نفرات بتوانند به راحتی در یک جلسه ویدئو کنفرانس شرکت نمایند. 

 

برای خرید وب کم حرفه ای و ویدئو کنفرانس با ما تماس بگیرید

 

     

 

 

 • پخش کننده های حرفه ای از چه وب کم استفاده می کنند؟

پخش کننده های حرفه ای یا استریمر ها کسانی هستند که برای کار خود بهترین تجهیزات را نیاز دارند.  وب کم مناسب این کار باید جزو اولویت های یک استریمر باشد و در اولویت بالایی قرار دارد. مسلما در انتخاب یک وب کم حرفه ای برند و قیمت در انتخاب آن تاثیر گذاری زیادی دارد. جدا از این 2 مورد آیتم های مهم در انتخاب وب کم مناسب برای استریم شامل موارد زیر می باشد:  
• رزولوشن دوربین Resolution 
• فریم ریت وبکم Frame Rate 
• زاویه دید دوربین Field of View 
• کیفیت لنز وبکم Lens Quality 
• کیفیت وب کم در شرایط نوری نا مناسب Low-Light Performance 
• قابلیت های اضافی وبکم ها

 

 • یوتیوب‌بازهای حرفه‌ای از چه وب‌کمی استفاده می‌کنند؟

اگر به دنبال ساخت ویدئو در یوتوب یا مابقی پلفرم ها مثل Twitch هستید و می خواهید این کار را از پشت کامپیوتر خود انجام دهید اصلا نیازی به تهیه دوربین هایی با قیمت بالا ندارید و می توانید از وب کم هایی با رزولوشن بالا استفاده کنید که دارای قیمت مناسبی هستند.  تنوع این وب کم ها از برندهای مختلف بسیار زیاد است.  اما توجه به یه سری نکات در تهیه این وب کم ها ضروری  می باشد.  در ابتدا اینکه کاربری این وب کم چیست و اگر برای ضبط ویدئو در یوتوب از آن استفاده می کنید Image Quality  در این قسمت بسیار مهم می باشد اینکه آیا می خواهید 1080 رکورد ویدئو خود را انجام دهید یا 4K  و اگر می خواهید استریم آنلاین انجام دهید می بایست به Frame-Rate  وب کم توجه کرده و سعی کنید وب کم با فریم ریت 60 تهیه کنید به این نکته توجه کنید که فریم ریت در هنگام استریم آنلاین از Image Quality  یا رزولوشن بسیار مهمتر می باشد.

 

 • هزینه یک وب کم خوب چقدر است؟

هزینه خرید یک وب کم خوب به عوامل گوناگونی از جمله برند، مدل، نوع و قابلیت های آن وب کم بستگی دارد. وب کم های موجود در بازار بسته به عوامل گفته شده می تواند از 300 هزار تومان تا 100 میلیون تومان متغیر باشد. برندهای معتبر بازار شامل وب کم های لاجیتک با تنوع بسیار بالا و برند یالینک به همراه قابلیت های جدید و به روز می توانند انتخاب های مناسبی باشند. وب کم ها در نوع های مختلف مناسب برای استفاده شخصی یا Personal Use و انواع دیگر آن ها مناسب برای اتاق ها یا سالن های کنفرانس می باشند که هرکدام دارای امکانات مختلف و وسایل جانبی مختلفی هستند که همگی در قیمت این وب کم ها تاثیر گذار است.

 

 • آیا یک وب کم 4K ارزشش هزینه را دارد؟

در حقیقت هر وب کم حرفه ای با مشخصات فنی مختلف برای کارایی خاصی طراحی و وارد بازار شده است.  استفاده شخصی، استفاده در سازمان ها و یا شرکت ها، در اتاق ها یا سالن های کنفرانس به منظور برقراری ارتباطات تصویری یا ویدئو کنفرانس، استریم و یا پخش آنلاین و رکورد و ضبط تصاویر به منظور پخش در پلتفرم های آنلاین نظیر یوتوب و توئیچ تنها قسمتی از کاربری وب کم ها در دنیای امروزی می باشد. در هنگام خرید یک وب کم در ابتدا می بایست به کاربری آن بسیار توجه کرد و بر اساس نوع کاربری و نیاز وب کم مورد نیاز را انتخاب کرد.  به عنوان مثال انتخاب یک وب کم 4K  به منظور استفاده در ارتباطات ویدئو کنفرانس یا تصویری بستگی به پلتفرم مورد استفاده دارد که آیا پلتفرم مورد استفاده مانند Skype، Microsoft Teams، Zoom و یا پلفرم های بومی در Plan مورد استفاده از تصاویر 4K پشتیبانی می کنند یا خیر! در صورت عدم پشتیبانی هزینه کردن برای وب کم 4K کاری کاملا بیهوده می باشد ولی به عنوان مثال کاربرانی که برای رکورد یا ضبط تصاویر برای پلتفرم هایی نظیر YouTube  نیاز به وب کم دارند می بایست از وب کم های 4K استفاده کنند پس توجه به این موضوع برای این افراد امری ضروری می باشد.

 

 • در جلسات غیر رسمی از چه دوربینی استفاده می شود؟

 
معمولا در جلسات غیر رسمی که از طریق ویدئو کنفرانس یا ارتباطات تصویری انجام می شود کاربران حساسیت زیادی روی کیفیت تصویر و صدا ندارند ولی به هر حال برگزاری یک جلسه چه به صورت رسمی و چه به صورت غیر رسمی به منظور و هدفی انجام می شود به همین دلیل مطمئنا کیفیت صدا و تصویر در برگزاری جلسات با استفاده از ویدئو کنفرانس و ارتباطات تصویری جزو اولویت های بالا می باشد به این دلیل که اگر صدا و تصویر دارای کیفیت مناسبی نباشند برای کاربران و نفرات حاضر در جلسه این موضوع کاملا آزار دهنده می شود. به همین دلیل بسته به نوع محیطی که قرار است در آن جلسات حتی به صورت غیر رسمی انجام شود می بایست در انتخاب دوربین یا وب کم و هم چنین تجهیزات جانبی مربوط به ارتباطات تصویری دقت کافی شود.

 

 • کدام برند برای استریم خوب است؟

امروزه و با توجه به پلفرم های موجود و بالا رفتن کیفیت های استریم و رکورد تصاویر و بالا رفتن سرعت اینترنت و تمایل کاربران برای مشاهده تصاویر و ویدئو ها با کیفیت بالاتر مطمئنا انتخاب یک دوربین و با وب کم مناسب جهت استریم که امروزه تبدیل به یک شغل شده است بسیار مهم می باشد.  در کنار آیتم هایی نظیر فریم ریت، زاویه دید دوربین، رزولوشن و بسیاری موارد دیگر انتخاب برند نیز در انتخاب یک دوربین و یا وب کم جهت استریم نکته بسیار مهمی می باشد.  می بایست به این نکته توجه داشت که تنها خرید یک محصول با قیمت ارزانتر مناسب نمی باشد و باید در هنگام خرید به گذشته آن برند و پشتیبانی از محصولات، آپدیت های نرم افزاری شامل به روز رسانی Firmware  دستگاه ها و برطرف کردن مشکلات و اضافه کردن امکانات اضافه نیز توجه کرد.  برندهایی نظیر مایکروسافت، لاجیتک و  یالینک  در محصولات وب کم های حرفه ای خود که هرکدام به منظور خاصی طراحی و وارد بازار شده اند می توانند انتخاب های مناسبی باشند.

 

 • آیا وب کم 720p برای یوتیوب کافی است؟

وب کم ها بسته به نوع نیاز کاربر در پکیج ها و با امکانات مختلف تولید و وارد بازار شده اند یکی از موارد استفاده از وب کم ها، استفاده از آن ها در یوتوب به منظور تولید محتوا به صورت زنده ( استریم ) و یا ضبط ویدئو می باشد.  با پیشرفت کردن پلفرم های پخش آنلاین مانند YouTube، Twitch و حتی پلتفرم های آنلاین بومی مانند آپارات و هم چنین بالا رفتن سرعت اینترنت و تمایل کاربران به تماشای ویدئو و تصاویر با کیفیت بالاتر مطمئنا استفاده از وب کن و یا دوربین با کیفیت بالاتر از 720 می تواند مناسب تر باشد ولی این به این معنا نیست که وب کم با کیفیت 720 مناسب نمی باشد ولی با توجه به شرایط کنونی و کیفیت های بالاتر ویدئو ها بهتر است از وب کم هایی با کیفیت تصویر 1080 و حتی 4K  استفاده کرد.

 

 • آیا می توانم با وب کم فیلم های یوتیوب بگیرم؟

مطمئنا جواب این سوال مثبت می باشد. برندهایی نظیر Logitech، Yealink و ... نیازهای کاربران را به صورت کامل مورد بررسی قرار داده اند و بر اساس نیاز کاربران محصولات متنوعی را با توجه به نیازهای مختلف تولید و وارد بازار کرده اند.  فقط در هنگام تهیه وب کم برای ضبط ویدئو در یوتوب می بایست به یک سری نکات توجه کنید و توجه داشته باشید که یا توجه به نیاز شما کدام وب کم نیاز شما را برطرف می کند به عنوان مثال اگر شما در پلافرم یوتوب یا هر پلفرم دیگری استریم آنلاین انجام می دهید باید به این نکته توجه کنید که وب کم یا دوربین شما می بایست دارای Frame-Rate  بالایی باید به این دلیل که موضوع Frame-Rate در استریم آنلاین بسیار مهمتر از Image Quality یا رزولوشن وب کم شما می باشد ولی اگر فقط ضبط ویدئو انجام می دهید و در پلفرم های آنلاین نظیر YouTube آپلود میکنید کیفیت تصاویر از Frame-Rate برای شما در اولویت بالاتری می باش.

 

 • آیا وب کم 720p برای zoom کافی است؟

 
قطعا با پیشرفت ارتباطات تصویری و بالاتر رفتن سرعت اینترنت کیفیت و رزولوشن تصاویر نیز افزایش پیدا کرده است.  انتخاب وب کم مناسب به منظور استفاده در نرم افزارهای ویدئو کنفرانس مانند Zoom بسته به کیفیت بستر ارتباطی شما، آپلود و دانلود اینترنت مورد استفاده و بسیاری موارد دیگر دارد.  در کل وب کم 720 می تواند برای ارتباطات تصویری در نرم افزاری مانند Zoom  مناسب باشد ولی بهتر است در هنگام انتخاب وب کم، وب کمی را انتخاب کنید که دارای Frame-Rate بالاتری می باشد به این دلیل که ارتباطات ویدئو کنفرانس به صورت Live  و یا زنده می باشد و بهتر است دوربین مورد استفاده دارای Frame-Rate بالاتری باشد.

 

 • کدام وب کم شما را به بهترین شکل نشان می دهد؟

در انتخاب وب کم رعایت کردن یک سری نکات بسیار ضروری می باشد. مهمترین نکته در تهیه وب کم یا کنفرانس کم مورد استفاده این نکته می باشد که این دستگاه در چه محیطی قرار هست مورد استفاده قرار بگیرد و آیا با توجه به شرایط محیطی آیا بهترین تصویر از کاربر را برای سمت مقابل ارسال می کند یا خیر. اگر وب کم به صورت شخصی مورد استفاده قرار میگیرد و برای استفاده 1 الی 2 نفر می باشد که شرایط مشخص است و میتوان از وب کم های مخصوص این کار استفاده کرد ولی اگر وب کم قرار است در محیط هایی مانند اتاق یا سالن کنفرانس مورد استفاده قرار بگیرد می بایست از کارشناسان فعال در این حوزه مشاوره گرفت.

 

 • وب کم یالینک برای ویدئو کنفرانس بهتر است یا وب کم لاجیتک؟

وب کم های یالینک و لاجیتک  هر دو از برندهای معتبر بازار در تولید وب کم های مناسب جهت کاربری های مختلف می باشند.  هر کدام از این برندها دارای راه کارهای مختلف جهت کاربری های مختلفی می باشند. از وب کم های شخصی یا Personal Use  تا وب کم های مناسب برای اتاق های جلسات و سالن های کنفرانس. هرکدام از برندها مزیت هایی نیز نسبت به یکدیگر دارند که از جمله آن ها میتوان به امکان شخصی سازی وب کم های یالینک اشاره کرد.  تمامی اتصالات در وب کم های یالینک به میکروفون ها و اسپیکرهای یالینک از طریق کابل شبکه انجام می شود که این مزیت بسیار بزرگی محسوب می شود.

 

 • آیا وب کم 1080p بهتر از وب کم 720p است؟

انتخاب یک وب کم 1080 یا 720 دقیقا بستگی به نوع کاربری آن وب کم دارد. آیا قرار هست از آن وب کم برای ارتباطات تصویری یا ویدئو کنفرانس استفاده شود یا قرار هست برای ضبط تصاویر و یا استریم بر روی پلتفرم هایی نظیر YouTube و یا Twitch مورد استفاده قرار بگیرد. اگر کاربری شما از وب کم به منظور برقراری ارتباطات تصویری و یا ویدئو کنفرانس می باشد انتخاب یک وب 720 میتواند کافی باشد به این دلیل که کیفیت ارتباط تصویری در ارتباطات ویدئو کنفرانس به عوامل مختلفی از جمله پهنای باند مورد استفاده و هم چنین زیرساخت مورد استفاده دارد که ایا زیرساخت مورد استفاده از کیفیت تصویر بالای 720 پشتیبانی می کند یا خیر و هم چنین در صورت استفاده از وب کم برای ضبط تصاویر و استریم در پلتفرم های آنلاین پیشنهاد می شود از وب کم هایی با رزولوشن بالاتر و حتی 4K  استفاده شود.

 

 • 1080p در وب کم به چه معناست؟

عدد 720 و 1080 در وب کم ها به معنای رزولوشن افقی می باشد. در واقع وب کمی با رزولوشن 720 تصاویری با رزولوشن افقی 720 و وب کمی با رزولوشن 1080 رزولوشن افقی 1080 را برای کاربر فراهم می کند که وب کم های 720 را به عنوان وب کم های HD  و وب کم های 1080 را به عنوان وب کم های فول اچ دی یا FHD می شناسند.

 

 • محبوب ترین وب کم های بازار حدودا چه قیمتی هستند؟

قیمت های وب کم ها یا کنفرانس کم ها بستگی به نوع استفاده و کاربری آن ها دارد.  اگر برندهای ارزان قیمت و رده پایین چینی را کنار بگذاریم وب کم های موجود در بازار از قیمت 3 میلیون تومان شروع می شوند و تا قیمت 100 میلیون تومان هم در بازار به منظور کاربری های مختلف ارائه می شوند. وب کم های ارزانتر دارای کاربری شخصی می باشند و وب کم هایی با قیمت بالاتر مناسب برای اتاق های کنفرانس و سالن های کنفرانس می باشند که هرکدام دارای امکانات مختلفی هستند.

 

 • محبوب ترین برند های وب کم در بازار چه برند هایی هستند؟

با توجه به بالا رفتن فرهنگ ارتباطات از راه دور یا همان ارتباطات تصویری (ویدئو کنفرانس) تمایل بیشتر کمپانی هایی که حتی نزدیک به این حوزه فعالیت می کردند برای تولید محصولات در این حوزه زیاد شده است به عنوان مثال کمپانی ای مانند Lenovo هم که بیشتر کاربران این برند را از روی لپ تاپ های این شرکت می شناسند شروع به تولید محصولاتی در حوزه ارتباطات تصویری کرده است. برند لاجیتک یکی از پر سابقه ترین کمپانی ها در حوزه ارتباطات تصویری می باشد که دارای تنوع بسیار زیادی در سبد محصولات خود است از محبوب ترین برندهای دیگر در این حوزه می توان به برند Yealink و هم چنین Microsoft اشاره کرد که هرکدام دارای محصولاتی با امکانات مختلف می باشند.

 

برچسب ها :

وبکم

وب کم

خرید وب کم حرفه ای

وب کم حرفه ای یالینک

وب کم حرفه ای

وبکم یالینک

وب کم یالینک

خرید وب کم کنفرانس

به چه نکاتی در خرید وب کم کنفرانس باید توجه کرد؟

نکات مهم خرید وب کم کنفرانس

وب کم کنفرانس لاجیتک

وب کم برای اتاق کنفرانس

قیمت وب کم کنفرانس

وب کم سالن کنفرانس

وب کم ویدئو کنفرانس لاجیتک

قابلیت وب کم های اتاق کنفرانس

وبکم با وضوح بالا

خرید وب کم

فروش وب کم حرفه ای

وب کم های حرفه ای

نرم افزار وب کم حرفه ای

انواع وب کم

وب كم حرفه اي

قیمت وب کم حرفه ای

زوم 12 برابری اپتیکال

زوم 3 برابری دیجیتال

دوربین USB

دوربین

دوربین 4 گانه

دوربین آپشنال

دوربین ویدئو کنفرانس

موقعیت نصب دوربین کنفرانس

دوربین 4 گانه ویدئو کنفرانس

دوربین کنفرانس

دوربین کنفرانسی

دوربین کنفرانس لاجیتک

خرید دوربین کنفرانس

ماژولار بودن دوربین کنفرانس

دوربین سالن کنفرانس

دوربین‌های تحت شبکه

دوربین با کیفیت 4k

دوربین با کیفیت hd

دوربین با کیفیت sd

دوربین اتاق کنفرانس

کاربرد دوربین کنفرانس

قیمت دوربین کنفرانس

مشخصات فنی دوربین کنفرانس

میدان دید دوربین کنفرانس

عوامل موثر در انتخاب دوربین کنفرانس مناسب

دوربین قابل چرخش

مزایای دوربین چرخشی

زوم دوربین

ردیاب خودکار دوربین کنفرانس

دوربین با کیفیت تصویر 4K

دوربین کنفرانس و رابط اتوترک

تغییر موقعیت دوربین

قابلیت کنترل چند دوربین

سیستم ردیاب خودکار دوربین

مزایای سیستم ردیاب خودکار دوربین

امکان سوئیچ بین دوربین ها

اسپیکر

اسپیکر کنفرانس

اسپیکر سالن کنفرانس

اسپیکر اتاق کنفرانس

اسپیکر مخصوص اتاق کنفرانس

انواع اسپیکر کنفرانس

میز کنفرانس

دوربین میز کنفرانس

برند یالینک

میکروفون

میکروفون کنفرانس بی سیم

میکروفون رومیزی کنفرانس

میکروفون مخصوص سالن کنفرانس

میکروفون قابلیت ترجمه همزمان

میکروفون کنفرانس

میکروفون کنفرانس اتوترک

میکروفون کنفرانسی

میکروفون‌ کنفرانس

میکروفون بی سیم

طراحی سالن کنفرانس

طراحی و تجهیز سالن کنفرانس

طراحی و اجرای سالن کنفرانس

مناسب برای اتاق های کنفرانس با اندازه متوسط تا بزرگ

دارای لنز 4K

زوم 36 برابری هیبریدی

زاویه دید 80 درجه

پشتیبانی از Auto-Framing

پشتیبانی ازPreset

ریموت کنترل

پورت Line-Out

توسعه ارتباطات گلیک

شرکت توسعه ارتباطات گلیک

گلیک

gelick

galick

گلیک نماینده رسمی فروش دستگاه ویدئو کنفرانس

دستگاه ویدئو کنفرانس سخت افزاری یالینک به عنوان وب کم

وب کم کنفرانس

محصولات کمپانی Yealink

یالینک مدل UVC86

پشتیبانی از 4K

Auto-Framing

Speaker Tracking

Presenter Tracking

وب کم مناسب برای اتاق کنفرانس

زاویه دید 90 درجه

تشخیص شرکت کنندگان

وب کم سقفی

نصب وب کم

دوربین Full HD

دوربین با کیفیت full hd

جلسات ویدئو کنفرانسی

خرید وب کم کنفرانسی

وب کم دارای ریموت کنترل

وب کم دارای لنز 4K

وب کم با پشتیبانی از فریم ریت 30

وب کم دارای زوم هیبریدی 20.4 برابری

وب کم دارای زاویه دید 90 درجه

وب کم با پشتبانی از Preset

وب کم قابلیت با اتصال به میکروفن های با سیم

وب کم با قابلیت اتصال به میکروفون های بی سیم

وب کم دارای پورت Line-in

وب کم اتاق کنفرانس یالینک مدل

وب کم یالینک مدل

ویدئو کنفرانس

میکروفن

ویدئو کنفراس سازمان

خرید سیستم کنفرانس

سیستم کنفرانس

سیستم میکروفون کنفرانس

خرید ویدئو کنفرانس

ویدئوکنفرانس

ویدیوکنفرانس

اتاق کنفرانس

تجهیز اتاق کنفرانس

تجهیز سالن کنفرانس

اسکایپ فور بیزینس

اسکایپ بیزینس

Skype for Business

تروکانف TrueConf

ویدئو کنفراس

webcam

VideoConference

Meeting Room

یالینک

Yealink

وب کم یالینک UVC80

Microsoft Teams

TrueConf

Zoom

Adobe Connect

وب کم یالینک مدل UVC40

وب کم لاجیتک

قیمت وب کم

وب کم با قابلیت چرخش

وب کم با قابلیت زوم

مشخصات یک وب کم خوب

وب کم یالینک UVC40

دستگاه ویدئو کنفرانس

نمایندگی فروش یالینک

نمایندگی محصولات یالینک

دستگاه ویدئو کنفرانس سخت افزاری یالینک

ملزومات ویدئو کنفرانس

ویدئو کنفرانس نرم افزاری زوم Zoom

ویدئو کنفرانس زوم

اسکایپ

ماکروسافت تیمز

زوم دیجیتال

وب کم ریموت دار

وب کم با زاویه دید بالا

وب کم زوم

پکیج اتاق کنفرانس

اسپیکرفون CP900

دوربین UVC30 Room

رزولوشن 4K

Auto Framing

اسپیکرفون 360 درجه

گارانتی فروش ویدئو کنفرانس

Logitech Rally Camera

وب کم حرفه ای لاجیتک مدل رالی

تروکانف

وبکم لاجیتک