ویدئو کنفرانس سخت افزاری | ویدئو کنفرانس نرم افزاری

ویدئو کنفرانس سخت افزاری | ویدئو کنفرانس نرم افزاری

تجربه خرید بهترین ویدئو کنفرانس یالینک، لاجیتک، سیسکو، پلیکام، تروکانف | شاید در نگاه اول هزینه ویدئو کنفرانس به نظر بالا بیاید اما در حقیقت با صرفه جویی ها، در اندک زمانی سرمایه اولیه را به مجموعه باز می گرداند و از آن پس هر دقیقه کار کردن با تجهیزات ویدئو کنفرانس سود بی چون و چرا در جیب مجموعه شماست.

ویدئو کنفرانس

قبل از پر رنگ شدن ویدئو کنفرانس، در همه جای دنیا، همواره برای طرح مسائل مهم و مذاکرات رسمی، طرفین مذاکره کننده ترجیح می دهند در یک جلسه حضوری مسائل را مطرح کنند ولو اینکه نیاز به گذاشتن وقت و هزینه بسیار برای آن ملاقات حضوری داشته باشند. چرا که این  نوع برگزاری جلسه را تاثیر گذار می دانند که البته تا قبل از امکان ویدئو کنفرانس، همینطور هم بود. این مورد بر اساس تحقیقات علمی کاملا تایید می شود. در یک جلسه حضوری میمیک صورت، حرکت دست و چشم بیشترین مفهموم را به دیگری منتقل میکند که در حقیقت همان زمان بدن است و در ویدئو کنفرانس هم این امکان وجود دارد که تاثیر جلسات با ویدئو کنفرانس را برابر با جلسات حضوری قرار داده است. دانشمندان 70 درصد، که عدد چشم گیری است را سهم زبان بدن در انتقال مفهوم، محاسبه کرده اند و در حقیقت لحن و گفتار شما در مراحل بعد قرار میگیرد. بنابر این حقایق، کاملا طبیعی است که عموم مردم جلسات حضوری و یا ویدئو کنفرانسی را جایگزین تماس تلفنی یا ایمیل و پیامک کنند. حال این سوال مطرح می گردد که آیا همیشه امکان برگزاری جلسات حضوری وجود دارد؟! درست در همین لحظه، مزایای ویدئو کنفرانس مشکل گشای معذوریت های ما می شود چرا که برگزاری جلسات حضوری آنقدری هم ساده و بی دردسر نیست، شما برای رفتن به هر جلسه حضوری هزینه ای جهت سفر به محل جلسه، ریسک سفر و هزینه زمان از دست رفته در طی رفت و برگشت را خواهید داشت و همچنین افزایش ریسک بیمار شدن، مخصوصا در زمانی که بیماری های واگیر دار ماننده کرونا گریبان گیر مردم شده را نیز به همراه دارد که در عوض برگزاری جلسات با ویدئو کنفرانس این معایب را ندارد. حال با قرار دادن مزایا و معایب جلسات حضوری در کفه ترازو، باید به دنبال راهی برای داشتن مزایا و کاهش اثرات منفی گشت، بله در اینجا به نقطه اصلی ماجرا دست خواهیم یافت، ویدئو کنفرانس یعنی همان ارتباط صوتی و تصویری به صورت همزمان. اگر اندکی باهوش باشید، در فیلم هایی که در گذشته پخش میشد، متوجه این نکته شده اید که این راهکار ارتباط ویدئویی از دیرباز وجود داشته است و اما امروزه ویدئو کنفرانس امکان ارتباط صوتی و تصویری را در لحظه از سمت تمام طرفین ملزم به حضور در جلسه ایجاد کرده است.

 


خرید ویدئو کنفرانس یالینک لاجیتک پولیکام - توسعه ارتباطات گلیک

خرید ویدئو کنفرانس

برای دیدن انواع مدلهای ویدئو کنفرانس و تجربه بهترین خرید اینجا کلیک کنید


ویدئو کنفرانس یا کنفرانس ویدئویی چیست؟

کنفراس ویدئویی یا همان ویدئو کنفرانس ارتباط زنده، از راه دور و در لحظه ی میان صوت و تصویر است. ویدئو کنفرانس بهترین انتخاب برای برگزاری جلسات است، چرا که در آن  همه مزایا حفظ شده و کلیه معایب از بین می رود. لازم به ذکر است با شیوع ویروس واگیر دار کرونا، کلیه جلسات با اهمیت جهانی نیز از طریق ویدئو کنفرانس برگزار می شوند.

 

مزایای استفاده از ویدئو کنفرانس

از بدو حضور ویدئو کنفرانس در بازارهای جهانی، هر روز میزان استقبال از ویدئو کنفرانس نرم افزاری و ویدئو کنفرانس سخت افزاری بیشتر و بیشتر میشود و از دلایل پر طرفدار شدن انواع ویدئو کنفرانس می توان به مواردی زیر اشاره کرد:

 

ویدئو کنفرانس و نحوه راه اندازی ویدئو کنفرانس های گلیک
 

حذف هزینه های سفر  در استفاده از ویدئو کنفرانس

سفر کردن به هر نقطه ای دور و طولانی و حتی کوتاه و نه چندان دور، هزینه هایی را بر دوش مجموعه می گذارد، اگر راهکار ویدئو کنفرانس برای کاهش هزینه ها نمی آمد، با افزایش سفرها و افزایش تعداد نفرات شرکت کننده در جلسات، هزینه ها هر روز و هر روز به صورت تصاعدی بالا میرفت و به مبالغ هنگفتی می رسید، شاید در نگاه اول هزینه ویدئو کنفرانس به نظر بالا بیاید اما در حقیقت با صرفه جویی ها، در اندک زمانی، سرمایه اولیه را به مجموعه باز می گرداند و از آن پس هر دقیقه کار کردن با تجهیزات ویدئو کنفرانس سود بی چون و چرا در جیب مجموعه شماست.

برای نمونه،  بخش تحقیقات ایران خودرو در سال 1385 یک دستگاه ویدئو کنفرانس Tandberg 6000 MXP را با شصت میلیون تومان خریداری نمود و در عرض شش ماه 9 میلیارد تومان از طریق صرفه جویی در هزینه های سفرهای کاری به کارخانه پژو فرانسه و استفاده از ویدئو کنفرانس به جای سفر بدست آورد.

 

جلوگیری از اتلاف زمان در استفاده از ویدئو کنفرانس

زمان سرمایه بی بازگشت برای هر شخص و یا سازمانی است. اغلب زمانی که در مسیر رسیدن به محل جلسه تلف میشود بیشتر از زمان خود جلسه است، و زمانی که صرف ملاقات حضوری میکنیم به مراتب میتواند برای کار با ارزش تری تبدیل شود، پس بدانید و آگاه باشد: با ویدئو کنفرانس میتوانید با چشم به هم زدنی در جلسه حاضر شوید و طی یک ثانیه به محل کار خود بازگردید.

 

 حذف ریسک سفر با ویدئو کنفرانس

سفرها، خطرات احتمالی خود را به همراه دارند، و این خطرات میتواند بسیار جدی و غیر قابل جبران باشند. در بین مشتری هایمان کسی را داشتیم که یکی از بهترن نیروهایش را در همین سفرهای کاری از دست داد و وقتی میخواستیم از مزایای ویدئو کنفرانس و به صرف بودن جلسات آنلاین نسبت به هزینه های جلسات حضوری برایش بگوییم، با اندوه و خشم گفت، هزینه در برابر جان آن نیرو برایم بی ارزش است، و البته در دوران شیوع بیماری کرونا، جابجایی افراد، خطر گسترش کرونا را نیز افزایش می دهد و همین ویروس کرونا به تنهایی قادر بود تا شکل جلسات در سطح بین الملل را به استفاده از ویدئو کنفرانس تبدیل کند.

 

خستگی ناشی از سفر در نبود ویدئو کنفرانس

برای سفر به شهری نزدیک یا حتی از یک طرف به طرف دیگر شهر بجز زمان، خستگی هم باعث می شود که پرفرمنس فرد در باقی ساعت روز کاهش یابد. ویدئو کنفرانس حتی برای فواصلی در این حد نیز، هزینه های پنهان زیادی را می کاهد.

 

دوری از منابع در نبود ویدئو کنفرانس

با ویدئو کنفرانس در محل کار خود هستید و همه منابع از جمله فایل، چارت، سند و یا هرچیز دیگری که مورد نیاز در جلسه باشد را میتوانید توسط امکانات ویدئو کنفرانس در دسترس دیگر افراد حاضر در جلسه قرار دهید.

 

حضور در چند نقطه با استفاده  از ویدئو کنفرانس

در دنیای واقعی حضور فیزیکی در یک زمان و در چند نقطه امری غیر ممکن است. اما با استفاده از ویدئو کنفرانس چند نقطه، عملا می توان در یک لحظه، در چند نقطه حاضر شوید.

 

حضور همه شرکت کنندگان در زمان مقرر توسط امکانات ویدئو کنفرانس

هماهنگی بین تعداد زیادی از افراد برای حضور به موقع  در محل قرار، سخت ترین کار برای برگزارکنندگان جلسه است. با ویدئو کنفرانس این دغدغه به طور کل از بین می رود چرا که حضور در جلسه تنها به چند ثانیه وقت نیاز دارد.

 

کاربرد های ویدئو کنفرانس

کاربردهای ویدئو کنفرانس بسیار است. هیچ صنف و فعالیتی نیست که نیازی به ارتباطات نداشته باشد. نیاز به ارتباطات راه دور در  ایام قرنطینه کرونا، حتی به ارتباطات بین افراد خانواده هم رسیده است.  تعدادی از پرکاربرد ترین موارد استفاده از سیستم کنفرانس را عنوان میکنیم. بدین ترتیب شما می توانید در هر زمینه ای، کاربرد ویدئو کنفرانس یا کنفرانس ویدئویی را بدانید.

 

ویدئو کنفرانس در تجارت

اگر تاجر باشید، ویدئو کنفرانس برای شما پر فایده است.

بیشترین فعالیت تجاری، استفاده از ویدئو کنفرانس در مذاکرات تامین یا فروش کالا است. گسترش تجارت امروز محدود به زمان و مکان مشخص نیست.

 

ویدئو کنفرانس در آموزش

با استفاده از ویدئو کنفرانس آموزش از راه دور ارتقاء پیدا کرده و دیگر هیچ حد و مرزی ندارد. سیستم کنفرانس ها با استفاده از قابلیت به اشتراک گذاری محتوا توسط بسیاری از برندهای ویدئو کنفرانس پشتیبانی می شود.

 

ویدئو کنفرانس در پزشکی

با استفاده از ویدئو کنفرانس، پزشک می تواند مانند حضور فیزیکی بر بالین بیمار، شرایط جسمی و روحی و علائم بیماری را مشاهده و دستورات لازم را صادر کند و پس از آن با یک چشم بر هم زدن، در بیمارستان دیگری ویزیت دیگری انجام دهد. کاری که بدون ویدئو کنفرانس محال است. ویدیو کنفرانس می تواند امکان حضور پزشکان متخصص در نقاط دورافتاده فراهم کند. به ارائه خدمات پزشکی از راه دور Telemedicine گفته می شود.

 

ویدئو کنفرانس در صنعت

یک سازه یا را نمیتوان با تلفن، عکس و یا حتی فیلم به خوبی تشریح کرد. در این موضوع سیستم کنفرانس می تواند بالاترین نقش را در بهره وری مجموعه ایفا کند. در پروژ های پل سازی و سد سازی ویدئو کنفرانس می تواند مشکل دسترسی و دوری راه را حل کند.

 

ویدئو کنفرانس در مراکز دولتی

ویدئو کنفرانس در استانداری ها و فرمانداری ها

با استفاده از ویدئو کنفرانس شهروندان و سیاست گذاران به طور یکسان خواستار شفافیت و دسترسی آسان به جلسات رسمی هستند.

 

ویدئو کنفرانس در دستگاه های قضایی

با استفاده از ویدئو کنفرانس ملاقات غیر حضوری با زندندانی امکان پذیر میشود. برگزاری دادگاه ها بدون حضور زندانی از طریق ویدئو کنفرانس که هزینه ها و خطرات مرتبط با حمل و نقل زندانیان را به حداقل می رساند

اخیرا شاهد این بوده ایم که تجهیزات ویدئو کنفرانس با شیوع ویروس کرونا در ایران، به خصوص برای بخش های سیاسی و مهم کشور به وفور استفاده شده است.

مدیریت بحران با استفاده از ویدئو کنفرانس

اهمیت مشاهده زنده منطقه بحران زده توسط ویدئو کنفرانس برای اتخاذ تصمیم اهمیت فوق العاده ای در مدیریت بحران دارد.

 

ویدیو کنفرانس در انرژی

یکی از مزایایی ویدئو کنفرانس، مدیریت انرژی است:

• نظارت ایمنی از راه دور از طریق ویدیو کنفرانس

• مشاوره با کارشناسان جهانی از طریق ویدیو کنفرانس

• ارائه گزارش های وضعیت به موقع از طریق ویدیو کنفرانس

 

انواع ویدئو کنفرانس

ویدئو کنفرانس ها تنها یک نوع نیستند و به چندین مدل می توانند پیاده سازی شوند که هر کدام از آنها مزایا و معایب خودشان را دارند، جهت مشاوره بهترین مدل ویدئو کنفرانس که مناسب بیزینس شماست می توانید با یک کارشناس خبره در انواع ویدئو کنفرانس ها جهت انجام بهترین خرید، مشورت کنید. در ادامه با انواع ویدئو کنفراس  آشنا میشویم.

 

فرم مشاوره خرید بهترین ویدئو کنفرانس

دریافت کاتالوگ محصولات ویدئو کنفرانس و سیستم کنفرانس گلیک

 

انواع ویدئو کنفرانس

 

ویدئو کنفرانس سخت افزاری

خرید ویدئو کنفرانس سخت افزاری توسعه ارتباطات گلیک

ویدئو کنفرانس سخت افزاری برای برگزاری جلسات از راه دور امری کاربردی است، مشاوران توسعه ارتباطات گلیک با 15 سال سابقه در حوزه ی ویدئو کنفرانس و سیستم کنفرانس ها، قادر به نصب بهترین ویدئو کنفرانس، متناسب با فضای بیزینس شما هستند. برای دریافت کاتالوگ و مشاوره با کارشناسان گلیک با 15 سال سابقه، اینجا را کلیک کنید.

ویدئو کنفرانس نرم افزاری

خرید ویدئو کنفرانس نرم افزاری توسعه ارتباطات گلیک

با آکاهی از انواع مدل های ویدئو کنفرانس نرم افزاری مثل ویدئو کنفرانس نرم افزاری پلیکام و ویدئو کنفرانس نرم افزاری یالینک و همچنین زیر ساخت هایی نظیر skype for business و zoom و همچنین مطالعه کاتالوگ و مشاوره گرفتن از کارشناسان گلیک، بهترین انتخاب را برای برگزاری جلسات ویدئو کنفرانس سازمان خود داشته باشید.

 

ویدئو کنفرانس سخت افزاری

ویدئو کنفرانس های سخت افزاری یا در اصطلاح پایانه های ویدئو کنفرانس دارای تنوع بسیار زیاد به منظور برطرف کردن نیازهای کاربران مختلف می باشند.  طراحی و ساخت پایانه های ویدئو کنفرانس براساس نوع ارتباط و اندازه اتاق کنفرانس کاربران انجام شده است، اتاق هایی با اندازه کوچک یا در اصطلاح Huddle Room  تا سالن های کنفرانس با اندازه خیلی بزرگ.  ارتباطات ویدئو کنفرانسی سخت افزاری به دو نوع ,ویدئو کنفرانس نقطه به نقطه یا در اصطلاح Point-to-Point  و ویدئو کنفرانس چند نقطه ای یا در اططلاح Multipoint  تقسیم بندی می شوند. ارتباطات ویدئو کنفرانس سخت افزاری بر پایه پروتکل های ارتباطی H.323  و SIP  می باشند که این دو پروتکل ارتباطی کاربران را از محدود بودن به یک برند خاص ویدئو کنفرانس، رها میکند و کاربران بدون توجه به برند دستگاه های ویدئو کنفرانس سخت افزاری می توانند ارتباطات تصویری خود را برقرار نمایند و از بهترین کیفیت ارتباطی برخوردار باشند.  از جمله مهترین مزیت ویدئو کنفرانس های سخت افزاری عملکرد آن ها به صورت On-Premise  و عدم نیاز به سرویس های تحت کلود (Cloud) می باشد. همانطور که گفته شد ارتباطات ویدئو کنفرانس سخت افزاری به 2 دسته : Point-to-Point  و Multipoint  تقسیم بندی می شود که زمانی که ارتباط مابین دو نقطه (2 مکان مختلف ) باشد آن ارتباط ویدئو کنفرانسی را پوینت تو پوینت و زمانی که نقطه سوم به ارتباط اضافه شود آن ارتباط ویدئو کنفرانسی را مالتی پوینت می نامند. در زمانی که ارتباطات ویدئو کنفرانسی به صورت مالتی پوینت باشد نیازی به تجهیزاتی به نام MCU  (Multipoint Control Unit) می باشد که MCU  یا به صورت Embedded  در داخل دستگاه های سخت افزاری و یا برای تعداد بالای نقاط همزمانی به صورت دستگاهی جداگانه ارائه می شود که در بخش زیرساخت ویدئو کنفرانس توضیحات کامل دراین مورد داده شده است.   

 

چگونه ویدئو کنفرانس درست کنیم

 ویدئو کنفرانس یک راه عالی برای برقراری ارتباط با همکاران، شرکای تجاری و مشتریان میباشد  اما راه اندازی جلسه آنلاین با ویدئو کنفرانس میتواند در مجموعه شما به یک چالش تبدیل شود. سیاست ها در مجموعه ها، متفاوت تعرف شده است و سیاست های مربوط به منع استفاده از دستگاه های شخصی مانند لپ تاپ، گوشی تلفن همراه و … میتواند حداقل پیش نیاز ها را برای یک ارتباط ویدئو کنفرانس سخت نماید. معمولا در تمامی مجموعه ها، نرم افزارها و سخت افزارهای ابتدایی وجود دارد که می تواند ارتباط صوتی و تصویری قابل قبولی را برای شما فراهم کند. در این مقاله به شما آموزش می دهیم تا به چه صورت یک چک لیست برای داشتن یک ارتباط ویدئو کنفرانس آماده کنید.

 

پیش نیازهای اولیه به منظور راه اندازی ویدئو کنفرانس 

 قبل از اینکه به سخت افزارها و نرم افزارهای مورد نیاز شما برای یک ارتباط ویدئو کنفرانس اشاره کنیم بیایید و در مورد نیازمندی های اولیه شما که شامل شبکه ارتباطی شما و  وبکم میباشد اشاره کنیم.  راه کارهای ویدئو کنفرانس امروزی در واقع رابط میان دستگاه های شخصی شما و دستگاه های ویدئو کنفرانس مستقر در سالن ها می باشد. زمانی که شما از زیرساخت مناسبی در مجموعه خود بهره مند نباشید حتی بهترین و پیشرفته ترین تجهیزات ویدئو کنفرانس و به روز ترین زیرساخت های ویدئو کنفرانس هم نمی توانند برای شما یک ارتباط مطلوب را فراهم کنند.

 

وبکم با وضوح بالا اولین پیش نیاز برای ویدئو کنفرانس 

وضوح چهره ها و زبان بدن در ارتباطات ویدئو کنفرانس بسیار مهم میباشد. اگر از کنار این جزئیات به راحتی بگذرید در واقع نتایجی که از یک ارتباط ویدئو کنفرانس انتظار دارید حاصل نمیشود مانند ارتباطات واقعی و چهره به چهره. کیفیت ارتباطی شما کاملا به زیرساخت شما بستگی دارد و شما می توانید از وب کم حرفه ای و دوربین های ویدئو کنفرانسی با رزولوشن ۷۲۰P تا 4k برای برقراری ارتباطات ویدئو کنفرانس استفاده نمایید.

 

وبکم در راه اندازی ویدئو کنفرانس-توسعه ارتباطات گلیک

 

پردازشگر کامپیوتر دومین پیش نیاز برای ویدئو کنفرانس 

اگر کامپیوتر شما قدرت پردازش کافی نداشته باشد کیفیت ارتباط صوتی و تصویری شمادر ویدئو کنفرانس پایین می آید.  به منظور برقراری ارتباطات تصویری مدرن امروزی یا همان ویدئو کنفرانس، کامپیوتر شما حداقل باید یک پردازنده چهار هسته ای به همراه ۲ گیگابایت رم داشته باشد تا پیش نیازهای یک ویدئو کنفرانس فراهم شود.

 

پهنای باند سومین پیش نیاز برای ویدئو کنفرانس 

 در واقع اثر یک شبکه با پهنای باند پایین مانند یک کامپیوتر با پردازنده ضعیف میباشد. در یک ارتباط ویدئو کنفرانس کیفیت ارتباطی شما با توجه به پهنای باند شما به صورت پویا تنظیم می شود تا بهترین کیفیت را برای شما به ارمغان آورد. پهنای باند مورد نیاز در واقع به وضوح و نرخ فریم مورد نظر شما بستگی دارد.  به عنوان مثال پهنای باند ۱ مگابیت در ثانیه به منظور برقراری ارتباط ویدئو کنفرانسی به وضوح 720P  کافی میباشد در حالی که به منظور برقراری یک ارتباط  ویدئو کنفرانسی با وضوح 4k شما به حداقل ۴ مگابیت در ثانیه پهنای باند نیاز دارید. در حالت کلی هرچقدر که تعداد شرکت کنندگان در ویدئو کنفرانس بیشتر باشد شما به پهنای باند بیشتری نیاز دارید.

 

پیش نیازهای سخت افزاری به منظور برقراری یک ارتباط ویدئو کنفرانس

اکنون که شما حداقل نیازهای ویدئو کنفرانس، یعنی: شبکه، پردازشگر و وضوح تصویر را به منظور برقراری یک ارتباط ویدئو کنفرانس می دانید. وقت آن رسیده است که تمام تجهیزات مناسب را در محل خود قرار دهید. نوع تجهیزات 

ویدئو کنفرانسی موردنیاز برای اتاق کنفرانس شما کاملا به تعداد افراد و سایز اتاق شما بستگی دارد.

 

دستگاه ویدئو کنفرانس

 تمام ارتباطات ویدئویی با کیفیت نیاز به استفاده از تجهیزات ویدئو کنفرانس خوب و مناسب را دارند. دستگاه ها با قابلیت های متنوعی برای استفاده در اتاق های بزرگ تا اتاق های کوچک وجود دارد و میتوان از زیرساخت های مبتنی بر ابر یا زیرساخت های مستقر در مجموعه برای برقراری ارتباطات ویدئو کنفرانس استفاده کرد.

 

صفحه نمایش

 اندازه و نوع صفحه نمایش سالن کنفرانس در درجه اول بستگی به اندازه اتاق و تعداد نفرات دارد.  یک نمایشگر با وضوح 4k برای یک اتاق معمولی کنفرانس مناسب میباشد. درسالن های کنفرانس متوسط یا بزرگ میبایست از ۲ نمایشگر به صورت همزمان یا از دیتا پروژکتور استفاده کرد.

 

میکروفن

 

 

میکروفن در راه اندازی ویدئو کنفرانس-توسعه ارتباطات گلیک

در سالن های کنفرانس کوچک تا بزرگ می توان از انواع اسپیکرفون ها استفاده کرد. اسپیکرفون هایی با صفحات لمسی که قابلیت این را دارند که دوربین ویدئو کنفرانس شما را کنترل کنند در واقع این اسپیکرفون ها با میکروفن های قوی تعبیه شده در آن ها امکان حذف اکو، کنترل خودکار افزایش و کاهش نویز را برای شما فراهم میکند. به منظور استفاده از این اسپیکرفون ها در سالن های بزرگ شما میتوانید از میکروفن های اضافه که به این اسپیکرفون ها وصل میشود استفاده کنید تا بتوانید کل سالن خود را پوشش دهید یا میتوانید به سراغ سیستم کنفرانس رفته و آن را با سیستم ویدئو کنفرانس خود همکام سازید.

زمان آن رسیده که اتاق کنفرانس خود را تجهیز کنید جهت مشاوره رایگان خرید بهترین ویدئو کنفرانس، همین حالا تماس بگیرید

02122220879

 

 

پایانه ویدئو کنفرانس گلیک از برندهای سیسکو، یالینک، لاجیتک، پولیکام، تروکانف

پیشنهاد میکنیم با صفحه اینستاگرام توسعه ارتباطات گلیک آشنا شوید

 

 

نظرتان را درباره این مطلب بنویسید !

ارسال دیدگاه
ارسال نظر
captcha
پربیننده ترین مطالب
ویدئو کنفرانس سخت افزاری | ویدئو کنفرانس نرم افزاری

ویدئو کنفرانس سخت افزاری | ویدئو کنفرانس ...

تجربه خرید بهترین ویدئو کنفرانس یالینک، لاجیتک، سیسکو، پلیکام، ...
پنج ویدئو کنفرانس نرم افزاری برتر 2021

پنج ویدئو کنفرانس نرم افزاری برتر 2021

بهترین ویدئو کنفرانس های نرم افزاری:ویدئو کنفرانس تروکانف TrueConf، ...
سوالات متداول در مورد راه اندازی ویدئو کنفرانس

سوالات متداول در مورد کنفرانس ویدئویی
سیستم کنفرانس | میکروفون کنفرانس

سیستم کنفرانس | میکروفون کنفرانس

اگر میخواهید راجعبه مزایای استفاده از سیستم کنفرانس آگاه شوید ...
طراحی سالن کنفرانس | اتاق کنفرانس

طراحی سالن کنفرانس | اتاق کنفرانس

با مطالعه این مطلب، بهترین طراحی را برای اتاق کنفرانس خود خواهید ...
پیش نیازهای یک ارتباط ویدئو کنفرانس

پیش نیازهای یک ارتباط ویدئو کنفرانس

حداقل تجهیزاتی که برای راه اندازی یک ارتباط ویدئو کنفرانسی ضروریست ...
چگونگی محاسبه هزینه راه اندازی سیستم ویدئو کنفرانس  | قسمت اول

چگونگی محاسبه هزینه راه اندازی سیستم ویدئو ...

یکی از نکات مهم در خرید ویدئوکنفرانس، قیمت ویدئوکنفرانس و هزینه ...
نکات مهم در خرید ویدئو کنفرانس | قسمت اول

اگر در پی خرید و قیمت ویدئو کنفرانس هستید، با 15 سال سابقه کارشناسان ...
چگونگی محاسبه هزینه راه اندازی سیستم ویدئو کنفرانس | قسمت سوم

چگونگی محاسبه هزینه راه اندازی سیستم ویدئو ...

قبل از خرید ویدئو کنفرانس باید از عوامل تاثیرگذار بر قیمت ویدئو ...
چگونگی محاسبه هزینه راه اندازی سیستم ویدئو کنفرانس | قسمت دوم

چگونگی محاسبه هزینه راه اندازی سیستم ویدئو ...

از نکات مهم در خرید ویدئوکنفرانس، قیمت ویدئوکنفرانس و هزینه راه ...
نکات مهم در خرید ویدئو کنفرانس | قسمت دوم

برای خرید بهترین ویدئو کنفرانس، از کارشناسان گلیک با 15 سال ...