ویدئو کنفرانس سخت افزاری یالینک Yealink VC800

 دستگاه ویدئو کنفرانس سخت افزاری یالینکYealink VC800  نسل دوم پایانه های ویدئو کنفرانسFull-HD  کمپانیYealink  می باشد که علاوه بر عملکرد به عنوان یک پایانه یا Endpoint  می تواند باMCU  داخلی تعبیه شده در این دستگاه تا 24 نقطه را نیز در ارتباطات مالتی پوینت پشتیبانی نماید. ویدئو کنفرانس سخت افزاری یالینک یک دستگاه مناسب برای اتاق های کنفرانس با اندازه متوسط تا بزرگ می باشد. از جمله مزیت های دستگاه ویدئو کنفرانس سخت افزاری یالینک می توان به تنوع لایسنس مالتی پوینت بر روی این دستگاه که شامل لایسنس های 8، 16و 24 نقطه ای، امکان پشتیبانی از 9 وب کم حرفه ای (1+8) به صورت همزمان و امکان ارائه این محصول در پکیج های متنوع بر اساس نوع نیاز مشتری اشاره کرد.

 

 

قابلیت های ویدئو کنفرانس سخت افزاری یالینک Yealink VC800:

از جمله دیگر قابلیت های دستگاه ویدئو کنفرانس سخت افزاری یالینک می توان به امکان ارائه محتوا به صورت بی سیم، پشتیبانی از پروتکل های H.323 و SIP، پشتیبانی از کدک ویدئو H.265، پشتیبانی از 4 میکروفن کنفرانس با سیم به صورت همزمان، امکان اتصال به سرویس های ویدئو کنفرانس و استفاده از دوربین قابل چرخش مانند Zoom، Yealink Cloud، Microsoft Teams و سایرموارد اشاره کرد. ماژولار بودن دستگاه های ویدئو کنفرانس یالینک کاربری این محصولات را برای هر نوع نیازی مهیا می کند. ویدئو کنفرانس سخت افزاری یالینک Yealink VC800 علاوه بر ویدئو کنفرانس مناسب برای جلسات سیستم کنفرانس نیز می باشد. برای خرید ویدئو کنفرانس و استعلام قیمت و هزینه ویدئو کنفرانس می توانید با شرکت توسعه ارتباطات گلیک تماس بگیرید. 

 

 

برای خرید ویدئو کنفرانس یالینک با توسعه ارتباطات گلیک تماس بگیرید

 

     

 

ویدئو کنفرانس سخت افزاری | ویدئو کنفرانس نرم افزاری

 

ویدئو کنفرانس سخت افزاری | ویدئو کنفرانس نرم افزاری

تجربه خرید بهترین ویدئو کنفرانس یالینک، لاجیتک، سیسکو، پلیکام، تروکانف | شاید در نگاه اول هزینه ویدئو کنفرانس به نظر بالا بیاید اما در حقیقت با صرفه جویی ها، در اندک زمانی سرمایه اولیه را به مجموعه باز می گرداند و از آن پس هر دقیقه کار کردن با تجهیزات ویدئو کنفرانس سود بی چون و چرا در جیب مجموعه شماست.