Polycom | پلی کام

کمپانی پلی کام که به نام پلی تغییر پیدا کرده است در سال 1969 متولد شده است و بیش از 50 سال است که در زمینه محصولات صوتی و تصویری کنفرانس در حال فعالیت می باشد و در زمینه انواع تجهیزات و ارتباطات ویدئو کنفرانسی پیشتاز است. طراحی محصولات پلیکام  Polycom با نهایت ظرافت و مهندسی باعث می شود تا شما بدون توجه به موقعیت مکانی و در هر کجا که قرار دارید با وضوح باورنکردنی دیده و شنیده شوید و با استفاده از هوش مصنوعی و تجزیه و تحلیل دقیق، شما را فراتر از یک اتصال ساده می برد. کمپانی پلی کام با بیش از 6500 کارمند در سراسر دنیا مفهوم وابستگی کار به مکان را کاملا از بین برده است و این شعار را در راس کار خود قرار داده است که انجام دادن کار دیگر وابسته به مکان نیست، مهم این است که آن کار چطور و چگونه انجام می شود.


خرید ویدئو کنفرانس یالینک لاجیتک پولیکام - توسعه ارتباطات گلیک

خرید ویدئو کنفرانس

برای دیدن انواع مدلهای ویدئو کنفرانس و تجربه بهترین خرید اینجا کلیک کنید


 

ویدئو کنفرانس سخت افزاری | ویدئو کنفرانس نرم افزاری | قیمت ویدئو کنفرانس، خرید ویدئو کنفرانس، گلیک

 

ویدئو کنفرانس سخت افزاری | ویدئو کنفرانس نرم افزاری

گلیک نمایندگی رسمی ویدئو کنفرانس یالینک، لاجیتک، سیسکو، پلیکام، تروکانف | شاید در نگاه اول هزینه ویدئو کنفرانس به نظر بالا بیاید اما در حقیقت با صرفه جویی ها، در اندک زمانی سرمایه اولیه را به مجموعه باز می گرداند و از آن پس هر دقیقه کار کردن با تجهیزات ویدئو کنفرانس سود بی چون و چرا در جیب مجموعه شماست.

 

 

جهت دریافت مشاوره از کارشناسان گلیک با 15 سال سابقه، با شماره های زیر تماس بگیرید

تماس با دپارتمان فروش گلیک 02122220879

 

سیستم کنفرانس
سیستم کنفرانس
در واقع ، سیستم کنفرانس مجموعه کاملی از تجهیزات صوتی است برای کمک به برقراری ارتباط راحت شرکت کنندگان در یک جلسه است، حال اگر در فکر خرید سیستم کنفرانس و تجهیز سالن کنفرانس خود هستید همین حالا با کارشناسان گلیک با 15 سال سابقه تماس بگیرید و خرید بهترین سیستم کنفرانس را با توجه به محیط و بودجه شرکت، تجربه کنید
درخواست مشاوره

همه محصولات Polycom | پلی کام

برچسب ها :