Cisco | سیسکو

کمپانی سیسکو به عنوان پیشرو در صنعت شبکه برای تمامی فعالان در حوزه ویدئو کنفراس و سیستم کنفرانس و به طور کل فعالان در حوزه شبکه آشنا می باشد و بسیاری از متخصصان در زمینه های مختلف با این کمپانی و محصولات آن سروکار دارند. کمپانی سیسکو هم چنین در موضوع ویدئو کنفرانس نیز جزء رهبران این صنعت می باشد و با راه کارهایی که در زمینه ویدئو کنفرانس ارائه می دهد خودش را کاملا از دیگر رقبا جدا نموده است. کمپانی سیسکو راه کارهای متفاوتی برای اتاق های کنفرانس کوچک تا بزرگ ارائه نموده است و شما با استفاده از این راه کارهای ارائه شده می توانید تمامی نیازهای ویدئو کنفرانس خود را برطرف نمایید.

راه کارهای کمپانی سیسکو شامل: ویدئو کنفرانس های سخت افزاری، اپلیکیشن های دسکتاپ و موبایل، راه کارهای مبتنی بر کلود، راه کارهای On-Premise و وب کم های حرفه ای می باشد که همه این محصولات به منظور استفاده در اتاق های جلسات با اندازه کوچک تا خیلی بزرگ طراحی شده اند.

 


خرید ویدئو کنفرانس یالینک لاجیتک پولیکام - توسعه ارتباطات گلیک

خرید ویدئو کنفرانس

برای دیدن انواع مدلهای ویدئو کنفرانس و تجربه بهترین خرید اینجا کلیک کنید


 

ویدئو کنفرانس سخت افزاری | ویدئو کنفرانس نرم افزاری | قیمت ویدئو کنفرانس، خرید ویدئو کنفرانس، گلیک

 

ویدئو کنفرانس سخت افزاری | ویدئو کنفرانس نرم افزاری

گلیک نمایندگی رسمی ویدئو کنفرانس یالینک، لاجیتک، سیسکو، پلیکام، تروکانف | شاید در نگاه اول هزینه ویدئو کنفرانس به نظر بالا بیاید اما در حقیقت با صرفه جویی ها، در اندک زمانی سرمایه اولیه را به مجموعه باز می گرداند و از آن پس هر دقیقه کار کردن با تجهیزات ویدئو کنفرانس سود بی چون و چرا در جیب مجموعه شماست.

 

 

جهت دریافت مشاوره از کارشناسان گلیک با 15 سال سابقه، با شماره های زیر تماس بگیرید

تماس با دپارتمان فروش گلیک 02122220879

 

درخواست مشاوره