وب کم های حرفه ای

برای دیدن کاتالوگ و تهیه وب کم های حرفه ای و تکمیل ملزومات ویدئو کنفرانس ها و جلسات آنلاین خود، با کارشناسان توسعه ارتباطات گلیک با 15 سال سابقه در این حوزه تماس بگیرید.

درخواست مشاوره

راهکارهای ویدئو کنفرانس

وب کم های حرفه ای یا در اصطلاح کنفرانس کم های USB  با تنوعی که دارند کار را برای کاربران راحت نموده و کاربران نهایی میتوانند به راحتی نیازهای خود را مرتفع نمایند. با توجه به تنوع زیاد این محصولات کاربران می توانند سالن های جلسات کوچک تا بزرگ خود را به راحتی تجهیز نمایند. تمامی وب کم های حرفه ای با بیشتر راه کارهای نرم افزاری، چه به صورت کلود و چه به صورت لوکال و یا وب بیس سازگاری دارند، نرم افزارهای نظیر Zoom، Skype، Skype for Business، Lifesize، Cisco WebEx، Microsoft Lync، WebRTC ، TrueConf، Adobe Connect و ... فقط کافی است وب کم حرفه ای خود را با استفاده از کابلUSB  به لپ تاپ یا کامپیوتری که نرم افزار ارتباط تصویری شما در حال اجرا می باشد وصل کرده و جلسات خود را با بهترین کیفیت برگزار نمایید. 

وب کم های حرفه ای معمولا در پکیج های کامل شامل دوربین، اسپیکرفون، میکروفن اضافی و کابل های ارتباطی ارائه می گردند که با توجه به نیاز کاربران قابلیت این را دارند که شخصی سازی شوند. هم چنین با توجه به نیاز کاربران و اندازه اتاق جلسات می توان از دستگاه های مختلف یا زوم های مختلف دوربین، اسپیکرفون با پوشش دهی متفاوت و میکروفن های اضافه استفاده نمود.