Logitech | لاجیتک

کمپانی لاجیتک Logitech یک شرکت مبتنی بر نوآوری و کیفیت می باشد که فعالیت خود را در سال 1981 در حوزه ویدئو کنفرانس، دوربین کنفرانس و سیستم کنفرانس و به طور کلی تجهیزات اتاق کنفرانس در لوزان سوئیس آغاز نموده است. کمپانی لاجیتک Logitech محصولات خود را به گونه ای طراحی کرده است که به صورت روزمره در زندگی مردم جای دارد. کمپانی Logitech ارتباط خود با مردم را از طریق محصولات جانبی رایانه ای از قبیل موس و کیبورد آغاز نمود. از همان روزهای اولیه کمپانی لاجیتک Logitech فعالیت خود را در سطح جهانی گسترش داد. دوربین های کنفرانس و راه کارهای اتاق های کنفرانس کمپانی لاجینک با تنوعی گسترده نیازهای هیچ مشتری را بی پاسخ نخواهد گذاشت.


خرید سیستم کنفرانس یالینک لاجیتک پولیکام - توسعه ارتباطات گلیک

خرید سیستم کنفرانس

در واقع ، سیستم کنفرانس مجموعه کاملی از تجهیزات صوتی است برای کمک به برقراری ارتباط راحت شرکت کنندگان در یک جلسه است، حال اگر در فکر خرید سیستم کنفرانس و تجهیز سالن کنفرانس خود هستید همین حالا با کارشناسان گلیک با 15 سال سابقه تماس بگیرید و خرید بهترین سیستم کنفرانس را با توجه به محیط و بودجه شرکت، تجربه کنید


 

ویدئو کنفرانس سخت افزاری | ویدئو کنفرانس نرم افزاری | قیمت ویدئو کنفرانس، خرید ویدئو کنفرانس، گلیک

 

ویدئو کنفرانس سخت افزاری | ویدئو کنفرانس نرم افزاری

گلیک نمایندگی رسمی ویدئو کنفرانس یالینک، لاجیتک، سیسکو، پلیکام، تروکانف | شاید در نگاه اول هزینه ویدئو کنفرانس به نظر بالا بیاید اما در حقیقت با صرفه جویی ها، در اندک زمانی سرمایه اولیه را به مجموعه باز می گرداند و از آن پس هر دقیقه کار کردن با تجهیزات ویدئو کنفرانس سود بی چون و چرا در جیب مجموعه شماست.

 

جهت دریافت مشاوره از کارشناسان گلیک با 15 سال سابقه، با شماره های زیر تماس بگیرید

تماس با دپارتمان فروش گلیک 02122220879

 

درخواست مشاوره