Restmoment

r

کمپانی رست مومنت ( Restmoment  ) در سال 1993 تاسیس شده است . این شرکت در زمینه های سیستم کنفرانس دیجیتال، پیجینگ، تجهیزات ارتباطات بی سیم تخصص دارد. پس از تاسیس گروه توسعه و پیشرفت تکنیکال در شهر گوانگژو چین ، شرکت رست مومنت ( Restmoment  )  در مرکز کنفرانس بین المللی Zhuhai افتتاح گردیده است.
با توجه به دارا بودن تیم فنی ، کنترل کیفیت و مدیریتی بسیار قوی ، این شرکت به سرعت گواهینامه های معتبری همچون  ISO 9001-2000 , 3C را اخذ نمود . سیستم کنفرانس دیجیتال، سیستم ترجمه دیجیتال، سیستم رای گیری دیجیتال، سیستم تورگاید دیجیتال، سیستم آموزش دیجیتال به عنوان اصلی ترین محصولات در حال توسعه است. شرکت رست مومنت ( Restmoment  )  بصورت گسترده و با توان تکنیکی بالا در این پروژه ها سرمایه گذاری کرده است و با بسیاری از شرکت های بین المللی همکاری می کند و صاحب یکی از بهترین تکنولوژی های  کنفرانس صوتی دیجیتال در چین محسوب می گردد .
شرکت توسعه ارتباطات گلیک به عنوان پلی برای ارائه راهکارهای دیجیتال میکروفون کنفرانس کمپانی شرکت رست مومنت ( Restmoment  )  به سازمان ها و شرکت ها با هرگونه ابعاد و اندازه ای می باشد .