سیستم کنفرانس صوتی

Restmoment

تجهیزات سیستم کنفرانس Restmoment

Restmoment

کمپانی Restmoment در سال ۱۹۹۳ تاسیس و در زمینه های سیستم کنفرانس دیجیتال، تجهیزات ارتباطی بی سیم و سیستم پیجینگ فعالیت خود را آغاز نمود. با توجه به دارا بودن تیم فنی، کنترل کیفیت و مدیریت بسیار قوی این شرکت به سرعت موفق به کسب گواهینامه های معتبری هم چون ۳C ،۲۰۰۰-۹۰۰۱ ISO را اخذ نمود. سیستم ترجمه دیجیتال، سیستم رای گیری دیجیتال و … به عنوان اصلی ترین محصوالت در حال توسعه در کمپانی Restmoment میباشند. این کمپانی به صورت گسترده در این پروژه ها سرمایه گذاری کرده است و با بسیاری از شرکت های بین المللی در این زمینه همکاری داشته است.

ویزگی های بارز سیستم کنفرانس Restmoment

 • WebRTC

  بیشتر...

  پایانه ویدئو کنفرانس EVC150 Aver یک دستگاه با کارایی باال ولی قیمتی مناسب میباشد و این امکان را برای مجموعه های کوچک و …

 • SkypeForBussines

  بیشتر...

  پایانه ویدئو کنفرانس EVC150 Aver یک دستگاه با کارایی باال ولی قیمتی مناسب میباشد و این امکان را برای مجموعه های کوچک و…

 • Recording

  بیشتر...

سیستم کنفرانس صوتی ۲۷۰۰-Restmoment RX

    این سیستم کنفرانس صوتی به منظور استفاده رومیزی طراحی شده است و قابلیت اتصال به ۸ دوربین را به صورت همزمان دارا می باشد. استفاده از تکنولوژی انتقال صوت دیجیتال این امکان را مهیا کرده است تا فاصله دو جایگاه تا ۱۰۰ متر هم قابل افزایش باشد. جایگاه ها دارای LED و بلندگوی ۲ وات می باشند و امکان اتصال به هدفون هم در جایگاه ها مهیا شده است. از جمله قابلیت های مهم این مدل از سیستم کنفرانس امکان اتصال تا ۶۰ جایگاه به یک منبع تغذیه و تامین ولتاژ مورد نیاز سیستم از طریق همان منبع تغذیه میباشد.

سیستم کنفرانس صوتی ۲۳۰۵-Restmoment RX

این سیستم کنفرانس صوتی به منظور استفاده رومیزی طراحی شده است و قابلیت اتصال به ۸ دوربین را به صورت همزمان دارا می باشد. استفاده از تکنولوژی انتقال صوت دیجیتال این امکان را مهیا کرده است تا فاصله دو جایگاه تا ۱۰۰ متر هم قابل افزایش باشد. جایگاه ها دارای نمایشگر LED و بلندگوی ۲ وات می باشند و امکان اتصال به هدفون هم در جایگاه ها مهیا شده است. از جمله قابلیت های مهم این مدل سیستم تصویربرداری خودکار Track Auto ،دو خروجی صدای استریو برای باال بردن حجم صدا و امکان اتصال ۱۵۰ جایگاه به یک منبع تغذیه می باشد.

سیستم کنفرانس صوتی ۳۵۰۰-Restmoment RX

این سیستم کنفرانس صوتی با طراحی با دوام و مستحکم به منظور استفاده رومیزی طراحی شده است و امکان استفاده از کارت هوشمند جهت مدیریت دسترسی در ان فراهم شده است. از جمله قابلیت های این دستگاه می توان به استفاده از سیستم تکنولوژی استفال صوت دیجیتال، تامین ولتاژ سیستم توسط منبع تغذیه، میکروفن گردن غازی با LED ،امکان اتصال حداکثر ۱۵۰ جایگاه به یک منبع تغذیه و … اشاره نمود. هم چنین تمامی قابلیت های مدل های ۲۳۰۵ و ۲۷۰۰ در این دستگاه گنجانده شده است. تنها قابلیت این دستگاه که آن را از بقیه متمایز می نماید امکان اتصال به نرم افزار مدیریت هوشمند جهت رای گیری، ترجمه همزمان و کنترل سیستم می باشد.