نرم افزار ویدئو کنفرانس

سازگار با همه پلتفرم ها

هوشمندسازی حرفه ای با

راه کاری مبتنی بر Android

سازگاری کامل با Android TV

زیرساخت نرم افزاری ویدئو کنفرانس TrueConf

کمپانی TrueConf در سال ۲۰۰۳ تاسیس و تا به امروز خود را به عنوان بزرگترین تامین کننده در حوزه ویدئو کنفرانس و محصوالت مشابه در اروپای شرقی معرفی کرده است. محصوالت کمپانی TrueConf با گستردگی زیاد قابلیت این را دارد تا ارتباطات ویدئویی با کیفیت باال را در سالن های کنفرانس، دسکتاپ و حتی دستگاه تلفن همراه شما فراهم کند. هم چنین راه کارهای ارائه شده توسط این کمپانی سازگاری کامل را با تجهیزات ۳۲۳٫H / SIP دارا میباشد و ده ها هزار شرکت در جهان به منظور برقراری ارتباطات ویدئو کنفرانس به این شرکت اعتماد کرده اند. راه کارهای کمپانی TrueConf با قابلیت مقیاس پذیری به صورت Premises-On و Cloud قابل استفاده می باشد.

  • قابلیت نصب و راه اندازی به صورتOn-Premise
  • برقراری ارتباط با کیفیت ۴K تا ۲۵۰ کاربر
  • قابلیت ادغام شدن با AD و تجهیزات H.323 و SIP
  • برقراری ارتباط از طریق WebRTC جهت جلسات وب کنفرانس

زیرساخت ویدئو کنفرانس نرم افزاری TrueConf یک زیرساخت قدرتمند با کیفیت باال و بسیار امن می باشد. این زسرساخت برای کار بر روی شبکه های LAN و WAN برای حداکثر ۲۵۰ کاربر شرکت کننده در ارتباط ویدئویی طراحی شده است و به هیچ سخت افزاری خاصی احتیاج ندارد و به راحتی در تمامی پلتفرم های محبوب قابل استفاده می باشد و یه همین دلیل زیرساخت ویدئو کنفرانس TrueConf به یک راه حل ساده یکپارچه تبدیل شده است.

زیرساخت ویدئو کنفرانس TrueConf از فناوری SVC مبتنی بر رمزگذاری ویدئویی VP8 استفاده می کندکه بهترین کیفیت ممکن را در هر ارتباطی تضمین می کند. زیرساخت ویدئو کنفرانس TrueConf با استفاده از الگوریتم های لغو صدای مزاحم AEC( لغو صدای اکو ( و AGC ( کنترل اتوماتیک ( بهترین کیفیت صدا را برای شما فراهم می کند.

ویژگی های زیرساخت نرم افزاری ویدئو کنفرانس TrueConf

عدم نیاز به اینترنت

زیرساخت نرم افزاری ویدئو کنفرانس TrueConf با قابلیت راه اندازی به صورت On-Premise  این امکان را برای شما فراهم می کند تا بدون نیاز به اینترنت زیرساخت ویدئو کنفرانس خود را تحت کنترل داشته باشید. علاوه بر این قابیلت همگام شدن با کلیه راه حل های رمزنگاری VPN  را نیز برای شما تضمین می کند.

قابلیت برقراری کنفرانس تا ۲۵۰ کاربر

شما می توانید تا هزاران کاربر را به جلسات کنفرانس خود متصل متصل کنید که هرکدام ازآن ها به عنوان سخنگو در کنفرانس ها عمل کنند و تمامی شرکت کنندگان دیگر می توانند با استفاده از پاسخ های صوتی و نوشتاری در جلسه ویدئو کنفرانس حضور داشته باشند.

طرح شماتیک زیرساخت نرم افزاری TrueConf

با استفاده از زیرساخت نرم افزاری ویدئو کنفرانس TrueConf و با استفاده از پروتکل RTSP شما می توانید بینندگان جلسات خود را به میلیون ها نفر گسترش دهید.

با استفاده از زیرساخت نرم افزاری ویدئو کنفرانس TrueConf شما می توانید جلسات خود را برنامه ریزی کرده و وبینارهای خود را برگزار کنید، شرکت کنندگان را مشخص و کاربران میهمان را فعال یا غیر فعال نمایید.

با استفاده از Gateway موجود در زیرساخت ویدئو کنفرانس TrueConf امکان برقراری با پایانه ها و زیرساخت ها ویدئو کنفرانس از طریق پروتکل ۳۲۳٫H و SIP به راحتی امکان پذیر می باشد و فقط کافی است دستگاه های ویدئو کنفرانس خود را در زیرساخت TrueConfرجیستر کرده و مانند یک کاربر عادی وارد ارتباط ویدئو کنفرانس شوید.

با استفاده از زیرساخت ویدئو کنفرانس TrueConf امکان تماس با تمامی دستگاه های VoIP رجیستر شده دراین سرور وجود دارد و هم چنین شما می توانید به راحتی آن ها را به جلسات خود دعوت نمایید. تمامی کاربران PBX و PSTN شامل این قابلیت می شوند.

با استفاده از زیرساخت ویدئو کنفرانس TrueConf میتوانید با استفاده از دسترسی های کامل و یا محدود شبکه ویدئو کنفرانس خود را رصد کرده و از امینت شبکه خود مطمئن شوید. مسئول شبکه مجموعه شما میتواند به راحتی تمامی اتفاقات را تحت نظر داشه باشد و میتواند به راحتی آن ها را ذخیره و مورد استفاده قرار دهد.

زیرساخت نرم افزاری ویدئو کنفرانس TrueConf به راحتی با سرویس Business for Skype قابلیت ادغام و سازگاری را دارد و شما می توانید به راحتی کاربران SFB را به جلسات خود دعوت و با آن ها ارتباط ویدئو کنفرانس داشته باشید. از جمله مزیت های این سازگاری، امکان برقراری ارتباط ویدئو کنفرانس از سمت کاربران SFB با پایانه های ویدئو کنفرانس می باشد.

قابلیت پشتیبانی از راه کارهای ترکیبی

تمامی کاربرانی که در زیرساخت ویدئو کنفرانس TrueConf رجیستر شده اند میتوانند با یکدیگر ارتباط برقرار نمایند، فرقی نمی کند این کاربران در سرویس Premise-On رجیسترشده باشند یا در سرویس Cloud .همه چیز تحت کنترل شما می باشد و شما مشخص می کنید که کدام کاربر به کدام زیرساخت یا سرور دسترسی داشته باشد