تجهیزات اتاق کنفرانس

Yealink

تجهیزات ویدئو کنفرانس

Yealink

تجهیزات ویدئو کنفرانس اتاق کنفرانس

Yealink

کمپانی Yealink در سال ۲۰۰۱ تاسیس و از همان ابتدا خود را به عنوان یکی از شرکت های پیشرو در ار ائه راه کارهای ارتباطی و سازمانی معرفی کرد. کمپانی Yealink با تمرکز بر روی واحد تحقیق و توسعه خود، بر ایجاد راه کارهای ارتباطی جدید و هم چنین نوآوری هایی در این زمینه اصرار دارد. کمپانی Yealink با دارا بودن ثبت اختراعات در زمینه پردازش ابری، صوتی و تصویری، فناوری پردازش تصویر، یکپارچه سازی کنفرانس صوتی و تصویری یک سری محصوالت نهایی تولید نموده است. این کمپانی به عنوان یکی از بهترین ارائه دهندگان در بیش از ۱۴۰ کشور و منطقه از جمله آمریکا، انگلیس و استرالیا رتبه ۱ را در اختیار دارد

ویزگی های بارز ویدئو کنفرانس یالینک

Wireless Presentation

امکان به اشتراک گذاری محتوا به صورت بی سیم

Camera

امکان ضبط جلسات بدون نیاز به تجهیزات جانبی

Multipoint

امکان برقراری ارتباطات چند نقطه ای تا ۲۴ نقطه به صورت همزمان

سیستم ویدئو کنفرانس Yealink VC800

طراحی شده برای اتاق های متوسط تا بزرگ

       سیستم ویدئو کنفرانس Yealink VC800  مناسب برای سازمان های کوچک و متوسطی می باشد که نیاز به برقراری جلسات ویدئو کنفرانس به صورت Multipoint  یا چند نقطه ای دارند.  با استفاده از MCU  قدرتمند موجود در این دستگاه می توانید تا ۲۴ نقطه را به یکدیگر متصل و آن ها را به ۲ اتاق کنفرانس مجزا تقسیم نمایید.  از جمله مشخصات منحصر به فرد سیستم ویدئو کنفرانس VC800  قابلیت پشتیبانی از ۹ دوربین به صورت همزمان می باشد. ارسال محتوا به صورت همزمان از چند کاربر و قابلیت های دیگر این دستگاه آن را به یک دستگاه AIO  همه کاره تبدیل کرده است.

پایانه ویدئو کنفرانس Yealink VC500

طراحی شده برای اتاق های کوچک  و متوسط

    پایانه ویدئو کنفرانس Yealink VC500 یک دستگاه مناسب برای سالن های کوچک تا متوسط می باشد.  با استفاده از دوربین Wide  این دستگاه می توانید مطمئن باشید که تمامی نفرات حاضر در سالن در جلسه ویدئو کنفرانس شما حضور دارند. این دستگاه در ۲ پکیج مختلف به که در یکی میکروفن های بی سیم ودر دیگری صفحه نمایش به منظور مدیریت جلسات ارائه شده است.  دستگاه VC500  با طراحی AIO  خود می تواند به راحتی بر روی نمایشگر شما نصب شود.  قابلیت هایی هم چون ارسال محتوا از سمت کاربران به صورت همزمان از جمله ویژگی های این دستگاه می باشد.

پایانه ویدئو کنفرانس Yealink VC200

طراحی شده برای اتاق های کوچک

    پایانه ویدئو کنفرانس Yealink VC200  به یک دوربین ۴K  با پشتیبانی زوم ۴ برابر به صورت دیجیتال تجهیز شده است که زاویه دید ۱۰۳ درجه را در اختیار کاربر قرار می دهد. این زاویه دید کاربر را از پوشش کامل سالن درجلسات ویدئو کنفرانس مطمئن می سازد.  رزولوشن ۱۰۸۰P  و استفاده از کدک H.265   و میکروفن های تعبیه شده در دستگاه از جمله مزیت های این دستگاه می باشد. با استفاده از طراحی Compact   این دستگاه شما می توانید به راحتی این دستگاه را بر روی نمایشگر خود نصب و با وصل نمودن اتصالات دستگاه در مدت زمانی کم برای جلسات ویدئو کنفرانس خود آماده شوید.

سیستم ویدئو کنفرانس Yealink VC880

طراحی شده برای اتاق های خیلی بزرگ

    سیستم ویدئو کنفرانس Yealink VC880  با قابلیت پشتیبانی از ۲۴ نقطه به صورت همزمان و امکان تقسیم آن ها به ۲ اتاق کنفرانس برای سالن های خیلی بزرگ طراحی شده است.  پشتینبانی از قابلیت های Voice Activation  و شناسایی شخص سخنران از سمت دستگاه از جمله مشخصات منحصر به فرد این دستگاه می باشد.  این دستگاه قابلیت پشتیبانی از ۹ دوربین به صورت همزمان را دارا میباشد که این قابلیت مشابه با دستگاه VC800  می باشد با این تفاوت که در این دستگاه امکان استفاده از دوربین های Third-party   وجود دارد. هم چنین کدک این دستگاه در بخش صدا به ورودی و خروجی های RCA  نیز مجهز شده است.

صفحه لمسی Yealink CTP20

درارتباطات ویدئو کنفرانس خود میتوانید تمامی وظایف از جمله ضبط جلسات، کنترل دوربین، اضافه کردن نفرات به جلسه  و … به Yealink CTP20  بسپارید.  تمامی سیستم های ویدئو کنفرانس Yealink  میتوانند تا ۴ عدد CTP20  را با خود همگام نمایند.

ارائه محتوای بی سیم WPP20

   با استفاده از Yealink WPP20  به راحتی می توانید محتواهای خود را به صورت بی سیم و بدون نیاز به Router  به اشتراک بگذارید.  به راحتی WPP20  را به لپ تاپ خود وصل کنید و ارتباط خود را به دستگاه ویدئوکنفرانس برقرار نمایید و بدون نیاز به نرم افزار اضافه شروع به اشتراک گذاری محتوای خود نمایید. با استفاده از WPP20 هشت نفر به صورت همزمان می توانند به دستگاه های ویدئو کنفرانس وصل و ۴ نفر از آن ها محتواهای خود را به صورت همزمان نمایش دهند.

.