تجهیزات حرفه ای ویدئو کنفرانس

ترمینال های ویدئو کنفرانس سیسکو

بهترین ها را از

بخواهید

گلیک

تجهیزات ویدئو کنفرانس زیرساخت ویدئو کنفرانس

Cisco

کمپانی سیسکو به عنوان پیشرو در صنعت شبکه برای تمامی فعاالن دراین حوزه آشنا میباشد و بسیاری از متخصصان در زمینه های مختلف با این کمپانی و محصوالت آن سروکار دارند.  مپانی سیسکو هم چنین در موضوع ویدئو کنفرانس نیز جزء رهبران این صنعت میباشد و با راه کارهایی که در این زمینه ارائه می دهد خودش را کامال از دیگر رقبا جدا نموده است. کمپانی سیسکو راه کارهای متفاوتی برای اتاق های کنفرانس کوچک تا بزرگ ارائه نموده است و شما با استفاده از این راه کارهای ارائه شده می توانید تمامی نیازهای ویدئو کنفرانس خود را پوشش دهید. دستگاه ها – SX TelePresence Cisco با پلتفرمی قدرتمند و قابل انعطاف طراحی شده اند و یکپارچه سازی زیرساخت ویدئو کنفرانس را آسان می نمایند.

ویزگی های بارز ویدئو کنفرانس سیسکو

  • Multipoint

    بیشتر...

    امکان برقراری ارتباطات چند نقطه ای با استفاده از لایسنس

  • Camera

    بیشتر...

    امکان انتخاب از بین دوربین های مختلف با توجه به ابعاد سالن

پایانه ویدئو کنفرانس Cisco TelePresence SX10 Quick Set

         پایانه ویدئو کنفرانس SX10 یک دستگاه مناسب به منظور استفاده در فضاهای کوچک می باشد. از جمله ویژگی های مهم این دستگاه قیمت مناسب آن برای مجموعه های کوچک و متوسط می باشد. پایانه ویدئو کنفترانس SX10 با قابلیت پشتیبانی از Webex Cisco می تواند تمام مجموعه شما را پوشش دهد. دستگاه SX10 با طراحی یکپارچه AIO دوربین و کدک، بر روی صفحه نمایشگر شما نصب و با اتصال یک کابل POE امکان برقراری ارتباط ویدئو کنفرانس با رزولوشن ۱۰۸۰p30 را برای شما فراهم می کند. با استفاده از دوربین این دستگاه که میدان دید و زاویه دید مناسبی را برای شما فراهم میکند می توانید حتی بهترین نمای کلی را برای مکان های کوچک داشته باشید.

پایانه ویدئو کنفرانس Cisco TelePresence SX20 Quick Set

         پایانه ویدئو کنفرانس SX10 یک دستگاه مناسب به منظور استفاده در فضاهای کوچک می باشد. از جمله ویژگی های مهم ایندستگاه قیمت مناسب آن برای مجموعه های کوچک و متوسط می باشد. پایانه ویدئو کنفترانس SX10 با قابلیت پشتیبانی از Webex Cisco می تواند تمام مجموعه شما را پوشش دهد. دستگاه SX10 با طراحی یکپارچه AIO دوربین و کدک، بر روی صفحه نمایشگر شما نصب و بااتصال یک کابل POE امکان برقراری ارتباط ویدئو کنفرانس با رزولوشن ۱۰۸۰p30 را برای شما فراهم می کند. با استفاده از دوربین این دستگاه که میدان دید و زاویه دید مناسبی را برای شما فراهم میکند می توانید حتی بهترین نمای کلی را برای مکان های کوچک داشته باشید.

سیستم ویدئو کنفرانس  TelePresence Cisco SX80

       سیستم ویدئو کنفرانس SX80 در واقع یک پلتفرم قدرتمند و انعطاف پذیر به منظور برقراری ارتباطات ویدئو کنفرانس می باشد. کدک سیسکو SX80 به صورت کامال منحصر به فرد طراحی شده است تا با نیازها و درخواست های مختلف سازگار باشد. دستگاه سیسکو SX80 به عنوان یک موتور قدرتمند صوتی و تصویری عمل می کند تا ارتباطات ویدئویی با کیفیت باال را در سالن های جلسات بزرگ فراهم می کند. دستگاه ویدئو کنفرانس SX80 TelePresence Cisco اولین محصول در صنعت ویدئو کنفرانس می باشد که با استفاده از استاندارد تصویری ۲۶۵٫H امکان برقراری ارتباط با کیفیت باال را در پهنای باند پایین فراهم میکند. از جمله مهمترین قابلیت سیستم ویدئو کنفرانس SX80 می توان به قابلیت اتصال آن به ۳ نمایشگر نام برد که در موارد خاص می تواند بسیار کاربردی باشد. این محضول در پکیج های مختلف با قابلیت های گوناگون به مشتریان ارائه می گردد.

Camera