با در اختیار داشتن یک اتاق کنفرانس حرفه ای جلسه کاری شما  می تواند به نفع شما و در نهایت به موفقیت سازمان شما در حوزه مورد بحث جلسه انجام پذیرد. این جلسات بسیار مهم برای آینده کسب و کار و شرکت شما هستند، برخی از آنها ممکن است از طریق کنفرانس ویدئویی یا همان ویدئو کنفرانس ( Video Conference  ) انجام شود. برای یک جلسه بدون مشکل و دغدغه ، لازم است که تجهیزات صوتی و تصویری اتاق کنفرانس مناسب داشته باشید. یک سیستم قدیمی آنالوگ ممکن است روند جلسات شما را با نتیجه ای که انتظار دارید متفاوت سازد. بنابراین لازم است بر روی آخرین راه حل های صوتی و تصویری اتاق کنفرانس سرمایه گذاری نمایید .

تجهیزات صوتی و تصویری مهم برای اتاق کنفرانس

تجهیزات مناسب می تواند سبب موفقیت در هر کاری باشد. برخی از عناصر کلیدی که می توانند اتاق کنفرانس شما را به موفقیت برسانند عبارتند از صفحه نمایش های پیشرفته (تلویزیون ، دیتا پرژکتور ، تلویزیون های تعاملی ) ،  ویدئو کنفرانس ، سیستم کنفرانس حرفه ای ، دوربین های Full HD ، کابل ها و اتصالات با کیفیت ، سوکت پنل ها (VSP) ، اسپلیتور ها ، سوئیچر ها ، برد هوشمند ، اسپیکر فون و …

صفحه نمایش های پیشرفته

در حین انجام یک جلسه اعم از ویدئو کنفرانس ، ارائه مطلب و یا ارائه گزارشات، مهمترین مسئله داشتن یک تصویر با وضوح بالا  می باشد .یک سوال مهم اینست که آیا ضروری است برای تلویزیون با کیفیت بالا سرمایه گذاری کنیم ؟ این یک سوالی است که در ذهن خریداران ایجاد می شود. به سادگی می توان با این واقعیت پاسخ داد که تلویزیون معمولی HD نهایتا تصویری با کیفیت ۱۰۸۰p را نشان می دهد. یک تلویزیون ۴k تصویری با ۴ برابرتعداد پیکسل های تلویزیون HD را نشان می دهد. این امر در هنگام انجام تماس های ویدئو کنفرانس و یا ارائه گزارشات متنی بسیار مفید است.

دیتا پروژکتور

چرا با وجود نمایش یک تلویزیون با کیفیت خوب باید به منظور خرید  یک دیتا پروژکتور سرمایه گذاری کرد؟ این امر زمانی از طرف ما به شما پیشنهاد می شود که افراد زیادی در جلسه حضور دارند و به طبع محل برگزاری جلسه نیز بزرگ است . برای اطمینان از اینکه افرادی که در انتهای سالن کنفرانس نشسته اند می توانند یک تصویر کامل با وضوح بالا را مشاهده نمایند نصب یک دیتا پرژکتور مناسب بهترین راهکار می باشد .

اسپیکر فون

اسپیکر فون یکی از تجهیزات ضروری برای هر اتاق کنفرانس است. زمانیکه تماس تلفنی از خارج محل جلسه انجام می شود برای اطمینان از اینکه همه اعضای جلسه به وضوح قادر به شنیدن و درک گفتگو هستند میبایست از بلندگو با کیفیت خوب استفاده نمود. اکنون اسپیکرفون ها با قابلیت هایی چشمگیری تولید می شوند از جمله ارتباط از طریق بلوتوث ، وای فای و یا شارژ بی سیم با ورودی و خروجی های متنوع .

سیستم کنفرانس

از آنجایی که اکثر شرکت های چند ملیتی دارای دفاتر در شهرهای مختلف، در نقاط مختلف جهان هستند، هماهنگی و دستیابی به کیفیت خوب برای درک روشنی از جلسه بسیار ضروری است. با استفاده از میکروفون کنفرانس با کیفیت، تقویت کننده ها و بلندگوها می توانید این را به آسانی به دست آورید. استفاده از این تجهیزات به شما اطمینان می دهد که حاضرین در جلسه  صدای شفاف و در نتیجه درک خوبی از جلسه دارند . از بزرگترین مزیت های سیستم کنفرانس می توان به پخش صدای یکنواخت در کل اتاق کنفرانس ، ترجمه همزمان ، قابلیت رای گیری و قابلیت اتوترک اشاره نمود . امروزه اکثر سیستم کنفرانس ها بصورت دیجیتال تولید می گردند و نسل سیستم کنفرانس آنالوگ تقریبا به پایان رسیده است . یک سیستم کنفرانس مطلوب از نویز پذیری بر روی اسپیکر های خود در امان است . سیستم کنفرانس اکنون به دو صورت با سیم و بی سیم تولید می گردد.

ویدئو کنفرانس

برای کاهش هزینه سفر، خطرات سفر و دستیابی به بهره وری بالای سازمانی در زمان کوتاه ، شرکت ها اکثرا” از ویدئو کنفرانس استفاده می کنند . برای اطمینان از موفقیت آنها، نیاز به نصب و راه اندازی تجهیزات ویدئو کنفرانس با کیفیت بالا در اتاق کنفرانس می باشد . یک سیستم ویدئو کنفرانس با کیفیت نه تنها به شما اجازه می دهد که به صورت  چهره به چهره  ارتباط برقرار کنید ، بلکه به شما اجازه می دهد که در صورت نیاز نسبت به ارائه مطلب اقدام نمایید .

راه حل های صوتی و تصویری اتاق کنفرانس در شرکت توسعه ارتباطات گلیک

شروع کسب و کار شما یک قدم شجاعانه است که شامل صرف مقدار زیادی هزینه و همچنین مسئولیت ها می شود. داشتن یک اتاق کنفرانس مناسب برای یک سازمان بسیار ضروری است. اما خرید تجهیزاتی که عناصر ضروری اتاق کنفرانس هستند ممکن است یک سوراخ در جیب شما ایجاد کنند . در حال حاضر شما به راحتی می توانید یک اتاق کنفرانس با تمام وسایل ضروری صوتی و تصویری  را مانند سیستم کنفرانس و دیتا پرژکتور، ویدئو کنفرانس ، نمایشگر های تعاملی و سایر لوازم جانبی کنفرانس را خریداری کنید . ما در  شرکت توسعه ارتباطات گلیک  می توانیم آنها را با قیمت های رقابتی در اختیار شما قرار دهیم. با ما در تماس باشید .